django - en to br translation catalogue (14 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Documentation
br: Teuliadoù

en: Bookmarklets
br: Sinedoù

en: Tags
br: Tikedennoù

en: Filters
br: Siloù

en: tag:
br: baliz:

en: filter:
br: sil:

en: view:
br: gwel:

en: Model %(model_name)r not found in app %(app_label)r
br: Neket bet kavet ar patrom %(model_name)r e-barzh an arload %(app_label)r

en: model:
br: patrom:

en: the related `%(app_label)s.%(data_type)s` object
br: an objed e liamm "%(app_label)s.%(data_type)s"

en: related `%(app_label)s.%(object_name)s` objects
br: an objedoù e liamm "%(app_label)s.%(object_name)s"

en: all %s
br: an holl %s

en: number of %s
br: niver a %s
