django - en to uz translation catalogue (48 entries)

en: Available %s
uz: Mavjud %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
uz: Bu mavjud %s ro'yxati. Siz ulardan ba'zilarini quyidagi maydonchada belgilab, so'ng ikkala maydonlar orasidagi "Tanlash" ko'rsatkichiga bosish orqali tanlashingiz mumkin.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
uz: Mavjud bo'lgan %s larni ro'yxatini filtrlash uchun ushbu maydonchaga kiriting.

en: Filter
uz: Filtrlash

en: Choose all
uz: Barchasini tanlash

en: Click to choose all %s at once.
uz: Barcha %s larni birdan tanlash uchun bosing.

en: Choose
uz: Tanlash

en: Remove
uz: O'chirish

en: Chosen %s
uz: Tanlangan %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
uz: Bu tanlangan %s ro'yxati. Siz ulardan ba'zilarini quyidagi maydonchada belgilab, so'ng ikkala maydonlar orasidagi "O'chirish" ko'rsatkichiga bosish orqali o'chirishingiz mumkin.

en: Remove all
uz: Barchasini o'chirish

en: Click to remove all chosen %s at once.
uz: Barcha tanlangan %s larni birdan o'chirib tashlash uchun bosing.

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
uz[0]: %(cnt)s dan %(sel)s tanlandi

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
uz: Siz alohida tahrirlash mumkin bo'lgan maydonlarda saqlanmagan o‘zgarishlaringiz mavjud. Agar siz harakatni ishga tushirsangiz, saqlanmagan o'zgarishlaringiz yo'qotiladi.

en: Now
uz: Hozir

en: Midnight
uz: Yarim tun

en: 6 a.m.
uz: 6 t.o.

en: Noon
uz: Kun o'rtasi

en: 6 p.m.
uz: 6 t.k.

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
uz[0]: Eslatma: Siz server vaqtidan %s soat oldindasiz.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
uz[0]: Eslatma: Siz server vaqtidan %s soat orqadasiz.

en: Choose a Time
uz: Vaqtni tanlang

en: Choose a time
uz: Vaqtni tanlang

en: Cancel
uz: Bekor qilish

en: Today
uz: Bugun

en: Choose a Date
uz: Sanani tanlang

en: Yesterday
uz: Kecha

en: Tomorrow
uz: Ertaga

en: January
uz: Yanvar

en: February
uz: Fevral

en: March
uz: Mart

en: April
uz: Aprel

en: June
uz: Iyun

en: July
uz: Iyul

en: August
uz: Avgust

en: September
uz: Sentabr

en: October
uz: Oktabr

en: November
uz: Noyabr

en: December
uz: Dekabr

[ctx: one letter Sunday]
en: S
uz: Ya

[ctx: one letter Monday]
en: M
uz: Du

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
uz: Se

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
uz: Ch

[ctx: one letter Thursday]
en: T
uz: Pa

[ctx: one letter Friday]
en: F
uz: Ju

[ctx: one letter Saturday]
en: S
uz: Sh

en: Show
uz: Ko'rsatish

en: Hide
uz: Bekitish
