django - en to tg translation catalogue (147 entries)

en: Successfully deleted %(count)d %(items)s.
tg: Муваффақона нест сохтед %(count)d %(items)s.

en: Cannot delete %(name)s
tg: Нест карда нашуд %(name)s

en: Are you sure?
tg: Шумо рози ҳастед ?

en: Delete selected %(verbose_name_plural)s
tg: Нест сохтани интихобшудаҳо %(verbose_name_plural)s

en: Administration
tg: Маъмурият

en: All
tg: Ҳама

en: Yes
tg: Ҳа

en: No
tg: Не

en: Unknown
tg: Номуайян

en: Any date
tg: Санаи бефарқ

en: Today
tg: Имрӯз

en: Past 7 days
tg: 7 рӯзи охир

en: This month
tg: Моҳи ҷорӣ

en: This year
tg: Соли ҷорӣ

en: No date
tg: Сана ишора нашудааст

en: Has date
tg: Сана ишора шудааст

en: Empty
tg: Холӣ

en: Not empty
tg: Холӣ нест

en: Please enter the correct %(username)s and password for a staff account. Note that both fields may be case-sensitive.
tg: Хоҳиш менамоем %(username)s ва рамзро дуруст ворид созед. Ҳарду майдон метавонанд духура бошанд.

en: Action:
tg: Амал:

en: Add another %(verbose_name)s
tg: Боз якто %(verbose_name)s илова кардан

en: Remove
tg: Нест кардан

en: Addition
tg: Иловакунӣ

en: Change
tg: Тағйир додан

en: Deletion
tg: Несткунӣ

en: action time
tg: вақти амал

en: user
tg: истифодабаранда

en: content type
tg: намуди контент

en: object id
tg: идентификатори объект

note: Translators: 'repr' means representation (https://docs.python.org/library/functions.html#repr)
en: object repr
tg: намоиши объект

en: action flag
tg: намуди амал

en: change message
tg: хабар оиди тағйирот

en: log entry
tg: қайд дар дафтар

en: log entries
tg: қайдҳо дар дафтар

en: Added “%(object)s”.
tg: Илова шуд "%(object)s"

en: LogEntry Object
tg: Қайд дар дафтар

en: Added.
tg: Илова шуд.

en: and
tg: ва

en: Changed {fields}.
tg: Тағйир ёфт {fields}.

en: No fields changed.
tg: Ягон майдон тағйир наёфт.

en: None
tg: Не

en: You may edit it again below.
tg: Шумо метавонед ин объектро дар поён аз нав тағйир диҳед.

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
tg: Барои иҷрои амал лозим аст, ки объектро интихоб намоед. Тағйирот барои объектҳо ворид нашуданд

en: No action selected.
tg: Ҳеҷ амал инихоб нашудааст.

en: Add %s
tg: Илова кардан %s

en: Change %s
tg: Тағйир додан %s

en: View %s
tg: Азназаргузаронӣ %s

en: Database error
tg: Мушкилӣ дар базаи додаҳо

en: 0 of %(cnt)s selected
tg: Интихоб карда шуд 0 аз %(cnt)s

en: Change history: %s
tg: Таърихи вориди тағйирот: %s

en: Deleting %(class_name)s %(instance)s would require deleting the following protected related objects: %(related_objects)s
tg: Несткунии объекти %(instance)s намуди %(class_name)s талаб мекунад, ки объектҳои алоқамандшудаизерин низ нест карда шаванд: %(related_objects)s

en: Django site admin
tg: Сомонаи маъмурии Django

en: Django administration
tg: Маъмурияти Django

en: Site administration
tg: Маъмурияти сомона

en: Log in
tg: Ворид шудан

en: %(app)s administration
tg: Маъмурияти барномаи «%(app)s»

en: Page not found
tg: Саҳифа ёфт нашуд

en: Home
tg: Асосӣ

en: Server error
tg: Мушкилӣ дар сервер

en: Server error (500)
tg: Мушкилӣ дар сервер (500)

en: Server Error <em>(500)</em>
tg: Мушкилӣ дар сервер <em>(500)</em>

en: Run the selected action
tg: Иҷрои амалҳои ихтихобшуда

en: Go
tg: Иҷро кардан

en: Click here to select the objects across all pages
tg: Барои интихоби объектҳо дар ҳамаи саҳифаҳо, инҷоро пахш намоед

en: Select all %(total_count)s %(module_name)s
tg: Интихоби ҳамаи %(module_name)s (%(total_count)s)

en: Clear selection
tg: Бекоркунии интихоб

en: Models in the %(name)s application
tg: Моелҳои барномаи %(name)s

en: Add
tg: Илова кардан

en: View
tg: Азназаргузаронӣ

en: Enter a username and password.
tg: Ном ва рамзро ворид созед.

en: Change password
tg: Тағйир додани рамз

en: Please correct the error below.
tg: Хоҳишмандем, хатогии зеринро ислоҳ кунед.

en: Please correct the errors below.
tg: Хоҳишмандем, хатогиҳои зеринро ислоҳ кунед.

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
tg: Рамзи навро ворид созед <strong>%(username)s</strong>.

en: Welcome,
tg: Марҳамат,

en: View site
tg: Гузариш ба сомона

en: Documentation
tg: Ҳуҷҷатнигорӣ

en: Log out
tg: Баромад

en: Add %(name)s
tg: Дохил кардани %(name)s

en: History
tg: Таърих

en: View on site
tg: Дар сомона дидан

en: Filter
tg: Поло(Filter)

en: Remove from sorting
tg: Аз қайди навъҳо баровардан

en: Sorting priority: %(priority_number)s
tg: Бартарии навъҳо: %(priority_number)s

en: Toggle sorting
tg: Навъҷудокунӣ дар дигар раванд

en: Delete
tg: Нест кардан

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
tg: Нест кардани %(object_name)s '%(escaped_object)s' ба нестсозии объектҳои ба он алоқаманд оварда мерасонад, аммо'ҳисоби корбарӣ'-и (аккаунт) шумо иҷозати нестсозии объектҳои зеринро надорад:

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would require deleting the following protected related objects:
tg: Нестсозии %(object_name)s '%(escaped_object)s' талаб менамояд, ки объектҳоиалоқаманди муҳофизатии зерин нест карда шаванд:

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
tg: Шумо боварӣ доред, ки ин элементҳо нест карда шаванд: %(object_name)s "%(escaped_object)s"? Ҳамаи объектҳои алоқаманди зерин низ нест карда мешаванд:

en: Objects
tg: Объектҳо

en: No, take me back
tg: Не, баргаштан

en: Delete multiple objects
tg: Нестсозии якчанд объектҳо

en: Deleting the selected %(objects_name)s would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
tg: Нест кардани %(objects_name)s ба нестсозии объектҳои ба он алоқаманд оварда мерасонад, аммо'ҳисоби корбарӣ'-и (аккаунт) шумо иҷозати нестсозии объектҳои зеринро надорад:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would require deleting the following protected related objects:
tg: Нестсозии %(objects_name)s талаб менамояд, ки объектҳоиалоқаманди муҳофизатии зерин нест карда шаванд:

en: Are you sure you want to delete the selected %(objects_name)s? All of the following objects and their related items will be deleted:
tg: Шумо боварӣ доред, ки ин элементҳо нест карда шаванд: %(objects_name)s? Ҳамаи объектҳои алоқаманди зерин низ нест карда мешаванд:

en: Delete?
tg: Нест кардан?

en:  By %(filter_title)s
tg: %(filter_title)s

en: Summary
tg: Мухтасар

en: Recent actions
tg: Амалҳои охирин

en: My actions
tg: Амалҳои ман

en: None available
tg: Дастнорас

en: Unknown content
tg: Шакли номуайян

en: You are authenticated as %(username)s, but are not authorized to access this page. Would you like to login to a different account?
tg: Шумо ба система ҳамчун %(username)s, ворид шудед, вале салоҳияти шумобарои азназаргузарониисаҳифаи мазкур нокифоя аст. Шояд шумо мехоҳед бо истифода аз дигар 'ҳисоби корбарӣ' вориди система шавед.

en: Forgotten your password or username?
tg: Рамз ё номро фаромӯш кардед?

en: Date/time
tg: Сана ва вақт

en: User
tg: Истифодабар

en: Action
tg: Амал

en: Show all
tg: Ҳамаро нишон додан

en: Save
tg: Ҳифз кардан

en: Popup closing…
tg: Равзанаи иловагӣ пӯшида мешавад...

en: Search
tg: Ёфтан

en: %(full_result_count)s total
tg: %(full_result_count)s ҳамаги

en: Save as new
tg: Ҳамчун объекти нав ҳифз кардан

en: Save and add another
tg: Ҳифз кардан ва объекти дигар илова кардан

en: Save and continue editing
tg: Ҳифз кардан ва танзимотро давом додан

en: Save and view
tg: Ҳифз кардан ва аз назар гузаронидан

en: Close
tg: Пӯшидан

en: Change selected %(model)s
tg: Объекти интихобшударо тағйир додан: "%(model)s"

en: Add another %(model)s
tg: Воридсозии боз як объекти "%(model)s"

en: Delete selected %(model)s
tg: Объекти зерини интихобшударо нест кардан "%(model)s"

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
tg: Барои вақти дар ин сомона сарф кардаатон миннатдорем.

en: Log in again
tg: Аз нав ворид шудан

en: Password change
tg: Тағйири рамз

en: Your password was changed.
tg: Рамзи шумо тағйир дода шуд.

en: Change my password
tg: Тағйири рамзи ман

en: Password reset
tg: Барқароркунии рамз

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
tg: Рамзи шумо ҳифз шуд. Акнун шумо метавонед ворид шавед.

en: Password reset confirmation
tg: Барқароркунии рамз тасдиқ карда шуд.

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
tg: Хоҳиш мекунем рамзи нави худро ду маротиба(бояд ҳарду мувофиқат кунанд) дохил кунед.

en: New password:
tg: Рамзи нав:

en: Confirm password:
tg: Рамзи тасдиқӣ:

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
tg: Суроға барои барқароркунии рамз нодуруст аст. Эҳтимол алакай як маротиба истифода шудааст.Амали барқароркунии рамзро такрор намоед.

en: You're receiving this email because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
tg: Шумо ин матубро гирифтед барои он, ки аз сомонаи %(site_name)s, ки бо ин почтаи электронӣ алоқаманд аст,ба мо дархост барои барқароркунии рамз қабул шуд.

en: Please go to the following page and choose a new password:
tg: Хоҳишмандем ба ин саҳифа гузаред ва рамзи навро ворид созед:

en: Thanks for using our site!
tg: Барои аз сомонаи мо истифода карданатон сипосгузорем!

en: The %(site_name)s team
tg: Гурӯҳи ташкили %(site_name)s

en: Email address:
tg: Суроғаи почтаи электронӣ:

en: Reset my password
tg: Барқароркунии рамзи ман

en: All dates
tg: Ҳама санаҳо

en: Select %s
tg: Интихоб кунед %s

en: Select %s to change
tg: Интихоби %s барои тағйирот ворид сохтан

en: Select %s to view
tg: Интихоби %s барои азназаргузаронӣ

en: Date:
tg: Сана:

en: Time:
tg: Вақт:

en: Lookup
tg: Ҷустуҷӯ

en: Currently:
tg: Ҷорӣ:

en: Change:
tg: Тағйир додан:
