django - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Available %s
te: ఆందుబాతులోఉన్న %s

en: Filter
te: వడపోత

en: Choose all
te: అన్నీ ఎన్నుకోండి

en: Remove
te: తీసివేయండి

en: Chosen %s
te: ఎన్నుకున్న %s

en: Now
te: ఇప్పుడు

en: Choose a time
te: ఒక సమయము ఎన్నుకోండి

en: Midnight
te: ఆర్ధరాత్రి

en: 6 a.m.
te: 6 a.m

en: Noon
te: మధ్యాహ్నము

en: Cancel
te: రద్దు చేయు

en: Today
te: ఈనాడు

en: Yesterday
te: నిన్న

en: Tomorrow
te: రేపు

en: Show
te: చూపించుము

en: Hide
te: దాచు
