django - en to sr translation catalogue (65 entries)

en: Available %s
sr: Доступни %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
sr: Ово је листа доступних „%s“. Можете изабрати елементе тако што ћете их изабрати у листи и кликнути на „Изабери“.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
sr: Филтрирајте листу доступних елемената „%s“.

en: Filter
sr: Филтер

en: Choose all
sr: Изабери све

en: Click to choose all %s at once.
sr: Изаберите све „%s“ одједном.

en: Choose
sr: Изабери

en: Remove
sr: Уклони

en: Chosen %s
sr: Изабрано „%s“

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
sr: Ово је листа изабраних „%s“. Можете уклонити елементе тако што ћете их изабрати у листи и кликнути на „Уклони“.

en: Type into this box to filter down the list of selected %s.
sr: Унесите ово поље да бисте филтрирали листу изабраних %s.

en: Remove all
sr: Уклони све

en: Click to remove all chosen %s at once.
sr: Уклоните све изабране „%s“ одједном.

en: %s selected option not visible | %s selected options not visible
sr[0]: %s изабрана опција није видљива
sr[1]: %s изабране опције нису видљиве
sr[2]: %s изабраних опција није видљиво

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
sr[0]: %(sel)s од %(cnt)s изабран
sr[1]: %(sel)s од %(cnt)s изабрана
sr[2]: %(sel)s од %(cnt)s изабраних

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
sr: Имате несачиване измене. Ако покренете акцију, измене ће бити изгубљене.

en: You have selected an action, but you haven’t saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You’ll need to re-run the action.
sr: Изабрали сте акцију, али нисте сачували ваше промене у појединачна поља. Кликните на OK да сачувате промене. Биће неопходно да поново покренете акцију.

en: You have selected an action, and you haven’t made any changes on individual fields. You’re probably looking for the Go button rather than the Save button.
sr: Изабрали сте акцију и нисте направили ниједну промену на појединачним пољима. Вероватно тражите Крени дугме уместо Сачувај.

en: Now
sr: Тренутно време

en: Midnight
sr: Поноћ

en: 6 a.m.
sr: 18ч

en: Noon
sr: Подне

en: 6 p.m.
sr: 18ч

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
sr[0]: Обавештење: %s сат сте испред серверског времена.
sr[1]: Обавештење: %s сата сте испред серверског времена.
sr[2]: Обавештење: %s сати сте испред серверског времена.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
sr[0]: Обавештење: %s сат сте иза серверског времена.
sr[1]: Обавештење: %s сата сте иза серверског времена.
sr[2]: Обавештење: %s сати сте иза серверског времена.

en: Choose a Time
sr: Одаберите време

en: Choose a time
sr: Одабир времена

en: Cancel
sr: Поништи

en: Today
sr: Данас

en: Choose a Date
sr: Одаберите датум

en: Yesterday
sr: Јуче

en: Tomorrow
sr: Сутра

en: January
sr: Јануар

en: February
sr: Фебруар

en: March
sr: Март

en: April
sr: Април

en: May
sr: Мај

en: June
sr: Јун

en: July
sr: Јул

en: August
sr: Август

en: September
sr: Септембар

en: October
sr: Октобар

en: November
sr: Новембар

en: December
sr: Децембар

[ctx: abbrev. month January]
en: Jan
sr: јан

[ctx: abbrev. month February]
en: Feb
sr: феб

[ctx: abbrev. month March]
en: Mar
sr: март

[ctx: abbrev. month April]
en: Apr
sr: апр

[ctx: abbrev. month May]
en: May
sr: мај

[ctx: abbrev. month June]
en: Jun
sr: јун

[ctx: abbrev. month July]
en: Jul
sr: јул

[ctx: abbrev. month August]
en: Aug
sr: авг

[ctx: abbrev. month September]
en: Sep
sr: сеп

[ctx: abbrev. month October]
en: Oct
sr: окт

[ctx: abbrev. month November]
en: Nov
sr: нов

[ctx: abbrev. month December]
en: Dec
sr: дец

[ctx: one letter Sunday]
en: S
sr: Н

[ctx: one letter Monday]
en: M
sr: П

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
sr: У

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
sr: С

[ctx: one letter Thursday]
en: T
sr: Ч

[ctx: one letter Friday]
en: F
sr: П

[ctx: one letter Saturday]
en: S
sr: С

en: Show
sr: Покажи

en: Hide
sr: Сакриј
