django - en to os translation catalogue (27 entries)

en: Available %s
os: Уӕвӕг %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
os: Уӕвӕг %s-ты номхыгъд. Дӕ бон у искӕцытӕ дзы рауӕлдай кӕнай, куы сӕ равзарай бындӕр къӕртты ӕмӕ дыууӕ къӕртты ӕхсӕн "Равзарын"-ы ӕгънӕгыл куы ныххӕцай, уӕд.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
os: Бафысс ацы къӕртты, уӕвӕг %s-ты номхыгъд фӕрсудзынӕн.

en: Filter
os: Фӕрсудзӕн

en: Choose all
os: Равзарын алкӕцыдӕр

en: Click to choose all %s at once.
os: Ныххӕц, алы %s равзарынӕн.

en: Choose
os: Равзарын

en: Remove
os: Схафын

en: Chosen %s
os: Ӕвзӕрст %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
os: Ай у ӕвзӕрст %s-ты номхыгъд. Сӕ хафынӕн сӕ дӕ бон у бындӕр къӕртты равзарын ӕмӕ дыууӕ ӕгънӕджы ӕхсӕн "Схфын"-ыл ныххӕцын.

en: Remove all
os: Схафын алкӕцыдӕр

en: Click to remove all chosen %s at once.
os: Ныххӕц, алы ӕвзӕрст %s схафынӕн.

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
os[0]: %(cnt)s-ӕй %(sel)s ӕвзӕрст
os[1]: %(cnt)s-ӕй %(sel)s ӕвзӕрст

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
os: Ӕнӕвӕрд ивдтытӕ баззадысты ивыны бынӕтты. Кӕд исты ми саразай, уӕд дӕ ӕнӕвӕрд ивдтытӕ фесӕфдзысты.

en: You have selected an action, but you haven't saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You'll need to re-run the action.
os: Ды равзӕрстай цыдӕр ми, фӕлӕ ивӕн бынӕтты цы фӕивтай, уыдон нӕ бавӕрдтай. Дӕ хорзӕхӕй, ныххӕц Хорзыл цӕмӕй бавӕрд уой. Стӕй дын хъӕудзӕн ацы ми ногӕй бакӕнын.

en: You have selected an action, and you haven't made any changes on individual fields. You're probably looking for the Go button rather than the Save button.
os: Ды равзӕртай цыдӕр ми, фӕлӕ ивӕн бынӕтты ницы баивтай. Уӕццӕгӕн дӕ Ацӕуыны ӕгънӕг хъӕуы, Бавӕрыны нӕ фӕлӕ.

en: Now
os: Ныр

en: Choose a time
os: Рӕстӕг равзарын

en: Midnight
os: Ӕмбисӕхсӕв

en: 6 a.m.
os: 6 ӕ.р.

en: Noon
os: Ӕмбисбон

en: Cancel
os: Раздӕхын

en: Today
os: Абон

en: Yesterday
os: Знон

en: Tomorrow
os: Сом

en: Show
os: Равдисын

en: Hide
os: Айсын
