django - en to lt translation catalogue (49 entries)

en: Available %s
lt: Galimi %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
lt: Tai yra sąrašas prieinamų %s. Dėžutėje žemiau pažymėdami keletą iš jų ir paspausdami „Pasirinkti“ rodyklę tarp dviejų dėžučių jūs galite pasirinkti keletą iš jų.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
lt: Rašykite į šią dėžutę, kad išfiltruotumėte prieinamų %s sąrašą.

en: Filter
lt: Filtras

en: Choose all
lt: Pasirinkti visus

en: Click to choose all %s at once.
lt: Spustelėkite, kad iš karto pasirinktumėte visus %s.

en: Choose
lt: Pasirinkti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Chosen %s
lt: Pasirinktas %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
lt: Tai yra sąrašas pasirinktų %s. Dėžutėje žemiau pažymėdami keletą iš jų ir paspausdami „Pašalinti“ rodyklę tarp dviejų dėžučių jūs galite pašalinti keletą iš jų.

en: Remove all
lt: Pašalinti visus

en: Click to remove all chosen %s at once.
lt: Spustelėkite, kad iš karto pašalintumėte visus pasirinktus %s.

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
lt[0]: pasirinktas %(sel)s iš %(cnt)s
lt[1]: pasirinkti %(sel)s iš %(cnt)s
lt[2]: pasirinkti %(sel)s iš %(cnt)s
lt[3]: pasirinkti %(sel)s iš %(cnt)s

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
lt: Turite neišsaugotų pakeitimų. Jeigu tęsite, Jūsų pakeitimai bus prarasti.

en: You have selected an action, but you haven't saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You'll need to re-run the action.
lt: Pasirinkote veiksmą, bet dar neesate išsaugoję pakeitimų. Nuspauskite Gerai norėdami išsaugoti. Jus reikės iš naujo paleisti veiksmą.

en: You have selected an action, and you haven't made any changes on individual fields. You're probably looking for the Go button rather than the Save button.
lt: Pasirinkote veiksmą, bet neesate pakeitę laukų reikšmių. Jūs greičiausiai ieškote mygtuko Vykdyti, o ne mygtuko Saugoti.

en: Now
lt: Dabar

en: Midnight
lt: Vidurnaktis

en: Noon
lt: Vidurdienis

en: 6 p.m.
lt: 18:00

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
lt[0]: Pastaba: Jūsų laikrodis rodo %s valanda daugiau nei serverio laikrodis.
lt[1]: Pastaba: Jūsų laikrodis rodo %s valandomis daugiau nei serverio laikrodis.
lt[2]: Pastaba: Jūsų laikrodis rodo %s valandų daugiau nei serverio laikrodis.
lt[3]: Pastaba: Jūsų laikrodis rodo %s valandų daugiau nei serverio laikrodis.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
lt[0]: Pastaba: Jūsų laikrodis rodo %s valanda mažiau nei serverio laikrodis.
lt[1]: Pastaba: Jūsų laikrodis rodo %s valandomis mažiau nei serverio laikrodis.
lt[2]: Pastaba: Jūsų laikrodis rodo %s valandų mažiau nei serverio laikrodis.
lt[3]: Pastaba: Jūsų laikrodis rodo %s valandų mažiau nei serverio laikrodis.

en: Choose a Time
lt: Pasirinkite laiką

en: Choose a time
lt: Pasirinkite laiką

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Today
lt: Šiandien

en: Choose a Date
lt: Pasirinkite datą

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Tomorrow
lt: Rytoj

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

[ctx: one letter Monday]
en: M
lt: P

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
lt: A

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
lt: T

[ctx: one letter Thursday]
en: T
lt: K

[ctx: one letter Friday]
en: F
lt: Pn

[ctx: one letter Saturday]
en: S
lt: Š

en: Show
lt: Parodyti

en: Hide
lt: Slėpti
