django - en to ky translation catalogue (63 entries)

en: Available %s
ky: %s даана жеткиликтүү

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
ky: Бул жеткиликтүү тизмеси %s даана . Сиз төмөндө кутудан кээ бирлерин "Тандоо" баскычын басуу менен тандап алсаңыз болот.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
ky: Жеткиликтүү %s даана тизмесин чыпкалоо үчүн төмөнкү кутуга жазыңыз.

en: Filter
ky: Чыпкалоо

en: Choose all
ky: Баарын тандоо

en: Click to choose all %s at once.
ky: Бүт %s даананы заматта тандоо үчүн чыкылдатыңыз.

en: Choose
ky: Тандоо

en: Remove
ky: Алып таштоо

en: Chosen %s
ky: %s даана тандалды

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
ky: Бул тандалган %s даана. Сиз алардын каалаганын төмөндө кутудан "Өчүр" баскычын басуу менен өчүрө аласыз.

en: Remove all
ky: Баарын алып ташта

en: Click to remove all chosen %s at once.
ky: Тандалган %s  даананын баарын өчүрүү үчүн басыңыз

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
ky[0]: %(cnt)sнерседен %(sel)sтандалды

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
ky: Сиз өзүнчө аймактарда сакталбаган өзгөртүүлөргө ээсиз. Эгер сиз бул аракетти жасасаңыз сакталбаган өзгөрүүлөр текке кетет.

en: You have selected an action, but you haven’t saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You’ll need to re-run the action.
ky: Сиз аракетти тандадыңыз бирок өзүнчө аймактарды сактай элексиз. Сактоо үчүн ОК ту басыңыз. Сиз аракетти кайталашыңыз керек.

en: You have selected an action, and you haven’t made any changes on individual fields. You’re probably looking for the Go button rather than the Save button.
ky: Сиз аракетти тандадыңыз жана өзүнчө аймактарда өзгөртүү киргизген жоксуз. Сиз Сактоонун ордуна Жөнө баскычын басууңуз керек.

en: Now
ky: Азыр

en: Midnight
ky: Түнүчү

en: 6 a.m.
ky: саарлап саат 6

en: Noon
ky: Түш

en: 6 p.m.
ky: Кэч саат 6

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
ky[0]: Эскертүү: Сиз серверден %s саат алдыда жүрөсүз.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
ky[0]: Эскертүү: Сиз серверден %s саат аркада жүрөсүз.

en: Choose a Time
ky: Толук убак танда

en: Choose a time
ky: Кыска убак танда

en: Cancel
ky: Жокко чыгар

en: Today
ky: Бүгүн

en: Choose a Date
ky: Күн танда

en: Yesterday
ky: Кечээ

en: Tomorrow
ky: Эртең

en: January
ky: Январь

en: February
ky: Февраль

en: March
ky: Март

en: April
ky: Апрель

en: May
ky: Май

en: June
ky: Июнь

en: July
ky: Июль

en: August
ky: Август

en: September
ky: Сентябрь

en: October
ky: Октябрь

en: November
ky: Ноябрь

en: December
ky: Декабрь

[ctx: abbrev. month January]
en: Jan
ky: Янв

[ctx: abbrev. month February]
en: Feb
ky: Фев

[ctx: abbrev. month March]
en: Mar
ky: Мар

[ctx: abbrev. month April]
en: Apr
ky: Апр

[ctx: abbrev. month May]
en: May
ky: Май

[ctx: abbrev. month June]
en: Jun
ky: Июн

[ctx: abbrev. month July]
en: Jul
ky: Июл

[ctx: abbrev. month August]
en: Aug
ky: Авг

[ctx: abbrev. month September]
en: Sep
ky: Сен

[ctx: abbrev. month October]
en: Oct
ky: Окт

[ctx: abbrev. month November]
en: Nov
ky: Ноя

[ctx: abbrev. month December]
en: Dec
ky: Дек

[ctx: one letter Sunday]
en: S
ky: Жек

[ctx: one letter Monday]
en: M
ky: Дүй

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
ky: Шей

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
ky: Шар

[ctx: one letter Thursday]
en: T
ky: Бей

[ctx: one letter Friday]
en: F
ky: Жума

[ctx: one letter Saturday]
en: S
ky: Ише

en: Show
ky: Көрсөт

en: Hide
ky: Жашыр
