django - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Available %s
km: %s ដែលអាច​ជ្រើសរើសបាន

en: Filter
km: ស្វែងរកជាមួយ

en: Choose all
km: ជ្រើសរើសទាំងអស់

en: Remove
km: លប់ចេញ

en: Chosen %s
km: %s ដែលបានជ្រើសរើស

en: Now
km: ឥឡូវនេះ

en: Choose a time
km: ជ្រើសរើសម៉ោង

en: Midnight
km: អធ្រាត្រ

en: 6 a.m.
km: ម៉ោង ៦ ព្រឹក

en: Noon
km: ពេលថ្ងែត្រង់

en: Cancel
km: លប់ចោល

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Yesterday
km: ម្សិលមិញ

en: Tomorrow
km: ថ្ងៃស្អែក
