django - en to ka translation catalogue (29 entries)

en: Available %s
ka: მისაწვდომი %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
ka: ეს არის მისაწვდომი %s-ის სია. ზოგიერთი მათგანის ასარჩევად,  მონიშვნით ისინი ქვედა სარკმელში და დააწკაპუნეთ  ორ სარკმელს შორის მდებარე ისარზე "არჩევა" .

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
ka: აკრიფეთ ამ სარკმელში მისაწვდომი %s-ის სიის გასაფილტრად.

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Choose all
ka: ავირჩიოთ ყველა

en: Click to choose all %s at once.
ka: დააწკაპუნეთ ერთდროულად ყველა %s-ის ასარჩევად.

en: Choose
ka: არჩევა

en: Remove
ka: წავშალოთ

en: Chosen %s
ka: არჩეული %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
ka: ეს არის არჩეული %s-ის სია. ზოგიერთი მათგანის მოსაშორებლად,  მონიშვნით ისინი ქვედა სარკმელში და დააწკაპუნეთ  ორ სარკმელს შორის მდებარე ისარზე "მოშორება" .

en: Remove all
ka: ყველას მოშორება

en: Click to remove all chosen %s at once.
ka: დააწკაპუნეთ ყველა არჩეული %s-ის ერთდროულად მოსაშორებლად.

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
ka[0]: %(cnt)s-დან არჩეულია %(sel)s
ka[1]: %(cnt)s-დან არჩეულია %(sel)s

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
ka: ცალკეულ ველებში შეუნახავი ცვლილებები გაქვთ! თუ მოქმედებას შეასრულებთ, შეუნახავი ცვლილებები დაიკარაგება.

en: You have selected an action, but you haven't saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You'll need to re-run the action.
ka: აგირჩევიათ მოქმედება, მაგრამ ცალკეული ველები ჯერ არ შეგინახიათ! გთხოვთ, შენახვისთვის დააჭიროთ OK. მოქმედების ხელახლა გაშვება მოგიწევთ.

en: You have selected an action, and you haven't made any changes on individual fields. You're probably looking for the Go button rather than the Save button.
ka: აგირჩევიათ მოქმედება, მაგრამ ცალკეულ ველებში ცვლილებები არ გაგიკეთებიათ! სავარაუდოდ, ეძებთ ღილაკს "Go", და არა "შენახვა"

en: Now
ka: ახლა

en: Midnight
ka: შუაღამე

en: 6 a.m.
ka: დილის 6 სთ

en: Noon
ka: შუადღე

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
ka[0]: შენიშვნა: თქვენ ხართ %s საათით წინ სერვერის დროზე.
ka[1]: შენიშვნა: თქვენ ხართ %s საათით წინ სერვერის დროზე.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
ka[0]: შენიშვნა: თქვენ ხართ %s საათით უკან სერვერის დროზე.
ka[1]: შენიშვნა: თქვენ ხართ %s საათით უკან სერვერის დროზე.

en: Choose a time
ka: ავირჩიოთ დრო

en: Cancel
ka: უარი

en: Today
ka: დღეს

en: Yesterday
ka: გუშინ

en: Tomorrow
ka: ხვალ

en: Show
ka: ვაჩვენოთ

en: Hide
ka: დავმალოთ
