django - en to hr translation catalogue (154 entries)

en: Successfully deleted %(count)d %(items)s.
hr: Uspješno izbrisano %(count)d %(items)s.

en: Cannot delete %(name)s
hr: Nije moguće izbrisati %(name)s

en: Are you sure?
hr: Jeste li sigurni?

en: Delete selected %(verbose_name_plural)s
hr: Izbrišite odabrane %(verbose_name_plural)s

en: Administration
hr: Administracija

en: All
hr: Svi

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Unknown
hr: Nepoznat pojam

en: Any date
hr: Bilo koji datum

en: Today
hr: Danas

en: Past 7 days
hr: Prošlih 7 dana

en: This month
hr: Ovaj mjesec

en: This year
hr: Ova godina

en: No date
hr: Nema datuma

en: Has date
hr: Ima datum

en: Please enter the correct %(username)s and password for a staff account. Note that both fields may be case-sensitive.
hr: Molimo unesite ispravno %(username)s i lozinku za pristup. Imajte na umu da oba polja mogu biti velika i mala slova.

en: Action:
hr: Akcija:

en: Add another %(verbose_name)s
hr: Dodaj još jedan %(verbose_name)s

en: Remove
hr: Ukloni

en: Change
hr: Promijeni

en: action time
hr: vrijeme akcije

en: user
hr: korisnik

en: content type
hr: tip sadržaja

en: object id
hr: id objekta

note: Translators: 'repr' means representation (https://docs.python.org/library/functions.html#repr)
en: object repr
hr: repr objekta

en: action flag
hr: oznaka akcije

en: change message
hr: promijeni poruku

en: log entry
hr: zapis

en: log entries
hr: zapisi

en: Added "%(object)s".
hr: Dodano "%(object)s".

en: Changed "%(object)s" - %(changes)s
hr: Promijenjeno "%(object)s" - %(changes)s

en: Deleted "%(object)s."
hr: Obrisano "%(object)s."

en: LogEntry Object
hr: Log zapis

en: Added.
hr: Dodano.

en: and
hr: i

en: No fields changed.
hr: Nije bilo promjena polja.

en: None
hr: Nijedan

en: Hold down "Control", or "Command" on a Mac, to select more than one.
hr: Držite  "Control" ili "Command" na Mac-u kako bi odabrali više od jednog objekta.

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
hr: Unosi moraju biti odabrani da bi se nad njima mogle izvršiti akcije. Nijedan unos nije promijenjen.

en: No action selected.
hr: Nije odabrana akcija.

en: The %(name)s "%(obj)s" was deleted successfully.
hr: %(name)s "%(obj)s" uspješno izbrisan.

en: Add %s
hr: Novi unos (%s)

en: Change %s
hr: Promijeni %s

en: Database error
hr: Pogreška u bazi

en: %(count)s %(name)s was changed successfully. | %(count)s %(name)s were changed successfully.
hr[0]: %(count)s %(name)s uspješno promijenjen.
hr[1]: %(count)s %(name)s uspješno promijenjeno.
hr[2]: %(count)s %(name)s uspješno promijenjeno.

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
hr[0]: %(total_count)s odabrano
hr[1]: Svih %(total_count)s odabrano
hr[2]: Svih %(total_count)s odabrano

en: 0 of %(cnt)s selected
hr: 0 od %(cnt)s odabrano

en: Change history: %s
hr: Promijeni povijest: %s

en: Deleting %(class_name)s %(instance)s would require deleting the following protected related objects: %(related_objects)s
hr: Brisanje %(class_name)s %(instance)s bi zahtjevalo i brisanje sljedećih  zaštićenih povezanih objekata: %(related_objects)s

en: Django site admin
hr: Django administracija stranica

en: Django administration
hr: Django administracija

en: Site administration
hr: Administracija stranica

en: Log in
hr: Prijavi se

en: %(app)s administration
hr: %(app)s administracija

en: Page not found
hr: Stranica nije pronađena

en: We're sorry, but the requested page could not be found.
hr: Ispričavamo se, ali tražena stranica nije pronađena.

en: Home
hr: Početna

en: Server error
hr: Greška na serveru

en: Server error (500)
hr: Greška na serveru (500)

en: Server Error <em>(500)</em>
hr: Greška na serveru <em>(500)</em>

en: There's been an error. It's been reported to the site administrators via email and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
hr: Dogodila se greška. Administratori su obaviješteni putem elektroničke pošte te bi greška uskoro trebala biti ispravljena. Hvala na strpljenju.

en: Run the selected action
hr: Izvrši odabranu akciju

en: Go
hr: Idi

en: Click here to select the objects across all pages
hr: Klikni ovdje da bi odabrao unose kroz sve stranice

en: Select all %(total_count)s %(module_name)s
hr: Odaberi svih %(total_count)s %(module_name)s

en: Clear selection
hr: Očisti odabir

en: First, enter a username and password. Then, you'll be able to edit more user options.
hr: Prvo, unesite korisničko ime i lozinku. Onda možete promijeniti više postavki korisnika.

en: Enter a username and password.
hr: Unesite korisničko ime i lozinku.

en: Change password
hr: Promijeni lozinku

en: Please correct the errors below.
hr: Molimo ispravite navedene greške.

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
hr: Unesite novu lozinku za korisnika <strong>%(username)s</strong>.

en: Welcome,
hr: Dobrodošli,

en: View site
hr: Pogledaj stranicu

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Log out
hr: Odjava

en: Add %(name)s
hr: Novi unos - %(name)s

en: History
hr: Povijest

en: View on site
hr: Pogledaj na stranicama

en: Remove from sorting
hr: Odstrani iz sortiranja

en: Sorting priority: %(priority_number)s
hr: Prioritet sortiranja: %(priority_number)s

en: Toggle sorting
hr: Preklopi sortiranje

en: Delete
hr: Izbriši

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
hr: Brisanje %(object_name)s '%(escaped_object)s' rezultiralo bi brisanjem povezanih objekta, ali vi nemate privilegije za brisanje navedenih objekta:

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would require deleting the following protected related objects:
hr: Brisanje %(object_name)s '%(escaped_object)s' bi zahtijevalo i brisanje sljedećih zaštićenih povezanih objekata:

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati %(object_name)s "%(escaped_object)s"? Svi navedeni objekti biti će izbrisani:

en: Objects
hr: Objekti

en: Yes, I'm sure
hr: Da, siguran sam

en: No, take me back
hr: Ne, vrati me natrag

en: Delete multiple objects
hr: Izbriši više unosa.

en: Deleting the selected %(objects_name)s would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
hr: Brisanje odabranog %(objects_name)s  rezultiralo bi brisanjem povezanih objekta, ali vaš korisnički račun nema dozvolu za brisanje sljedeće vrste objekata:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would require deleting the following protected related objects:
hr: Brisanje odabranog %(objects_name)s  će zahtijevati brisanje sljedećih zaštićenih povezanih objekata:

en: Are you sure you want to delete the selected %(objects_name)s? All of the following objects and their related items will be deleted:
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati odabrane %(objects_name)s ? Svi sljedeći objekti i povezane stavke će biti izbrisani:

en: View
hr: Prikaz

en: Delete?
hr: Izbriši?

en:  By %(filter_title)s
hr: Po %(filter_title)s

en: Summary
hr: Sažetak

en: Models in the %(name)s application
hr: Modeli u aplikaciji %(name)s

en: Add
hr: Novi unos

en: You don't have permission to view or edit anything.
hr: Nemate dozvole za pregled ili izmjenu.

en: Recent actions
hr: Nedavne promjene

en: My actions
hr: Moje promjene

en: None available
hr: Nije dostupno

en: Unknown content
hr: Sadržaj nepoznat

en: Something's wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
hr: Nešto nije uredu sa instalacijom/postavkama baze. Provjerite jesu li potrebne tablice u bazi kreirane i provjerite je li baza dostupna korisniku.

en: You are authenticated as %(username)s, but are not authorized to access this page. Would you like to login to a different account?
hr: Prijavljeni ste kao %(username)s, ali nemate dopuštenje za pristup traženoj stranici. Želite li se prijaviti drugim korisničkim računom?

en: Forgotten your password or username?
hr: Zaboravili ste lozinku ili korisničko ime?

en: Date/time
hr: Datum/vrijeme

en: User
hr: Korisnik

en: Action
hr: Akcija

en: This object doesn't have a change history. It probably wasn't added via this admin site.
hr: Ovaj objekt nema povijest promjena. Moguće je da nije dodan korištenjem ove administracije.

en: Show all
hr: Prikaži sve

en: Save
hr: Spremi

en: Search
hr: Traži

en: %(counter)s result | %(counter)s results
hr[0]: %(counter)s rezultat
hr[1]: %(counter)s rezultata
hr[2]: %(counter)s rezultata

en: %(full_result_count)s total
hr: %(full_result_count)s ukupno

en: Save as new
hr: Spremi kao novi unos

en: Save and add another
hr: Spremi i unesi novi unos

en: Save and continue editing
hr: Spremi i nastavi uređivati

en: Close
hr: Zatvori

en: Change selected %(model)s
hr: Promijeni označene %(model)s

en: Add another %(model)s
hr: Dodaj još jedan %(model)s

en: Delete selected %(model)s
hr: Obriši odabrane %(model)s

en: Thanks for spending some quality time with the Web site today.
hr: Hvala što ste proveli malo kvalitetnog vremena na stranicama danas.

en: Log in again
hr: Prijavite se ponovo

en: Password change
hr: Promjena lozinke

en: Your password was changed.
hr: Vaša lozinka je promijenjena.

en: Please enter your old password, for security's sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
hr: Molim unesite staru lozinku, zbog sigurnosti, i onda unesite novu lozinku dvaput da bi mogli provjeriti jeste li je ispravno unijeli.

en: Change my password
hr: Promijeni moju lozinku

en: Password reset
hr: Resetiranje lozinke

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
hr: Vaša lozinka je postavljena. Sada se možete prijaviti.

en: Password reset confirmation
hr: Potvrda promjene lozinke

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
hr: Molimo vas da unesete novu lozinku dvaput da bi mogli provjeriti jeste li je ispravno unijeli.

en: New password:
hr: Nova lozinka:

en: Confirm password:
hr: Potvrdi lozinku:

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
hr: Link za resetiranje lozinke je neispravan, vjerojatno jer je već korišten. Molimo zatražite novo resetiranje lozinke.

en: We've emailed you instructions for setting your password, if an account exists with the email you entered. You should receive them shortly.
hr: Elektroničkom poštom smo vam poslali upute za postavljanje Vaše zaporke, ako postoji korisnički račun s e-mail adresom koju ste unijeli. Uskoro bi ih trebali primiti.

en: If you don't receive an email, please make sure you've entered the address you registered with, and check your spam folder.
hr: Ako niste primili e-mail provjerite da li ste ispravno unijeli adresu s kojom ste se registrirali i provjerite spam sandučić.

en: You're receiving this email because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
hr: Primili ste ovu poruku jer ste zatražili postavljanje nove lozinke za svoj korisnički račun na %(site_name)s.

en: Please go to the following page and choose a new password:
hr: Molimo otiđite do sljedeće stranice i odaberite novu lozinku:

en: Your username, in case you've forgotten:
hr: Vaše korisničko ime, u slučaju da ste zaboravili:

en: Thanks for using our site!
hr: Hvala šta koristite naše stranice!

en: The %(site_name)s team
hr: %(site_name)s tim

en: Forgotten your password? Enter your email address below, and we'll email instructions for setting a new one.
hr: Zaboravili ste lozinku? Unesite vašu e-mail adresu ispod i poslati ćemo vam upute kako postaviti novu.

en: Email address:
hr: E-mail adresa:

en: Reset my password
hr: Resetiraj moju lozinku

en: All dates
hr: Svi datumi

en: Select %s
hr: Odaberi %s

en: Select %s to change
hr: Odaberi za promjenu - %s

en: Date:
hr: Datum:

en: Time:
hr: Vrijeme:

en: Lookup
hr: Potraži

en: Currently:
hr: Trenutno:

en: Change:
hr: Promijeni:
