django - en to gd translation catalogue (63 entries)

en: Available %s
gd: %s ri am faighinn

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
gd: Seo liosta de %s a tha ri am faighinn. Gus feadhainn a thaghadh, tagh iad sa bhogsa gu h-ìosal agus briog air an t-saighead “Tagh” eadar an dà bhogsa an uair sin.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
gd: Sgrìobh sa bhogsa seo gus an liosta de %s ri am faighinn a chriathradh.

en: Filter
gd: Criathraich

en: Choose all
gd: Tagh na h-uile

en: Click to choose all %s at once.
gd: Briog gus a h-uile %s a thaghadh aig an aon àm.

en: Choose
gd: Tagh

en: Remove
gd: Thoir air falbh

en: Chosen %s
gd: %s a chaidh a thaghadh

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
gd: Seo liosta de %s a chaidh a thaghadh. Gus feadhainn a thoirt air falbh, tagh iad sa bhogsa gu h-ìosal agus briog air an t-saighead “Thoir air falbh” eadar an dà bhogsa an uair sin.

en: Remove all
gd: Thoir air falbh na h-uile

en: Click to remove all chosen %s at once.
gd: Briog gus a h-uile %s a chaidh a thaghadh a thoirt air falbh.

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
gd[0]: Chaidh %(sel)s à %(cnt)s a thaghadh
gd[1]: Chaidh %(sel)s à %(cnt)s a thaghadh
gd[2]: Chaidh %(sel)s à %(cnt)s a thaghadh
gd[3]: Chaidh %(sel)s à %(cnt)s a thaghadh

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
gd: Tha atharraichean gun sàbhaladh agad ann an raon no dhà fa leth a ghabhas deasachadh. Ma ruitheas tu gnìomh, thèid na dh’atharraich thu gun a shàbhaladh air chall.

en: You have selected an action, but you haven’t saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You’ll need to re-run the action.
gd: Thagh thu gnìomh ach cha do shàbhail thu na dh’atharraich thu ann an raointean fa leth. Briog air “Ceart ma-thà” gus seo a shàbhaladh. Feumaidh tu an gnìomh a ruith a-rithist.

en: You have selected an action, and you haven’t made any changes on individual fields. You’re probably looking for the Go button rather than the Save button.
gd: Thagh thu gnìomh agus cha do rinn thu atharrachadh air ran fa leth sam bith. ’S dòcha gu bheil thu airson am putan “Siuthad” a chleachdadh seach am putan “Sàbhail”.

en: Now
gd: An-dràsta

en: Midnight
gd: Meadhan-oidhche

en: 6 a.m.
gd: 6m

en: Noon
gd: Meadhan-latha

en: 6 p.m.
gd: 6f

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
gd[0]: An aire: Tha thu %s uair a thìde air thoiseach àm an fhrithealaiche.
gd[1]: An aire: Tha thu %s uair a thìde air thoiseach àm an fhrithealaiche.
gd[2]: An aire: Tha thu %s uairean a thìde air thoiseach àm an fhrithealaiche.
gd[3]: An aire: Tha thu %s uair a thìde air thoiseach àm an fhrithealaiche.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
gd[0]: An aire: Tha thu %s uair a thìde air dheireadh àm an fhrithealaiche.
gd[1]: An aire: Tha thu %s uair a thìde air dheireadh àm an fhrithealaiche.
gd[2]: An aire: Tha thu %s uairean a thìde air dheireadh àm an fhrithealaiche.
gd[3]: An aire: Tha thu %s uair a thìde air dheireadh àm an fhrithealaiche.

en: Choose a Time
gd: Tagh àm

en: Choose a time
gd: Tagh àm

en: Cancel
gd: Sguir dheth

en: Today
gd: An-diugh

en: Choose a Date
gd: Tagh ceann-là

en: Yesterday
gd: An-dè

en: Tomorrow
gd: A-màireach

en: January
gd: Am Faoilleach

en: February
gd: An Gearran

en: March
gd: Am Màrt

en: April
gd: An Giblean

en: May
gd: An Cèitean

en: June
gd: An t-Ògmhios

en: July
gd: An t-Iuchar

en: August
gd: An Lùnastal

en: September
gd: An t-Sultain

en: October
gd: An Dàmhair

en: November
gd: An t-Samhain

en: December
gd: An Dùbhlachd

[ctx: abbrev. month January]
en: Jan
gd: Faoi

[ctx: abbrev. month February]
en: Feb
gd: Gearr

[ctx: abbrev. month March]
en: Mar
gd: Màrt

[ctx: abbrev. month April]
en: Apr
gd: Gibl

[ctx: abbrev. month May]
en: May
gd: Cèit

[ctx: abbrev. month June]
en: Jun
gd: Ògmh

[ctx: abbrev. month July]
en: Jul
gd: Iuch

[ctx: abbrev. month August]
en: Aug
gd: Lùna

[ctx: abbrev. month September]
en: Sep
gd: Sult

[ctx: abbrev. month October]
en: Oct
gd: Dàmh

[ctx: abbrev. month November]
en: Nov
gd: Samh

[ctx: abbrev. month December]
en: Dec
gd: Dùbh

[ctx: one letter Sunday]
en: S
gd: Dò

[ctx: one letter Monday]
en: M
gd: Lu

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
gd: Mà

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
gd: Ci

[ctx: one letter Thursday]
en: T
gd: Da

[ctx: one letter Friday]
en: F
gd: hA

[ctx: one letter Saturday]
en: S
gd: Sa

en: Show
gd: Seall

en: Hide
gd: Falaich
