django - en to ga translation catalogue (49 entries)

en: Available %s
ga: %s ar fáil

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
ga: Is é seo an liosta %s ar fáil. Is féidir leat a roghnú roinnt ag roghnú acu sa bhosca thíos agus ansin cliceáil ar an saighead "Roghnaigh" idir an dá boscaí.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
ga: Scríobh isteach sa bhosca seo a scagadh síos ar an liosta de %s ar fáil.

en: Filter
ga: Scagaire

en: Choose all
ga: Roghnaigh iomlán

en: Click to choose all %s at once.
ga: Cliceáil anseo chun %s go léir a roghnú.

en: Choose
ga: Roghnaigh

en: Remove
ga: Bain amach

en: Chosen %s
ga: Roghnófar %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
ga: Is é seo an liosta de %s roghnaithe. Is féidir leat iad a bhaint amach má roghnaionn tú cuid acu sa bhosca thíos agus ansin cliceáil ar an saighead "Bain" idir an dá boscaí.

en: Remove all
ga: Scrois gach ceann

en: Click to remove all chosen %s at once.
ga: Cliceáil anseo chun %s go léir roghnaithe a scroiseadh.

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
ga[0]: %(sel)s de %(cnt)s  roghnaithe
ga[1]: %(sel)s de %(cnt)s  roghnaithe
ga[2]: %(sel)s de %(cnt)s  roghnaithe
ga[3]: %(sel)s de %(cnt)s  roghnaithe
ga[4]: %(sel)s de %(cnt)s  roghnaithe

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
ga: Tá aithrithe nach bhfuil sabhailte ar chuid do na réimse.  Má ritheann tú gníomh, caillfidh tú do chuid aithrithe.

en: You have selected an action, but you haven't saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You'll need to re-run the action.
ga: Tá gníomh roghnaithe agat, ach níl do aithrithe sabhailte ar cuid de na réímse. Clic OK chun iad a sábháil.  Caithfidh tú an gníomh a rith arís.

en: You have selected an action, and you haven't made any changes on individual fields. You're probably looking for the Go button rather than the Save button.
ga: Tá gníomh roghnaithe agat, ach níl do aithrithe sabhailte ar cuid de na réímse. Is dócha go bhfuil tú ag iarraidh an cnaipe Té ná an cnaipe Sábháil.

en: Now
ga: Anois

en: Midnight
ga: Meán oíche

en: Noon
ga: Nóin

en: 6 p.m.
ga: 6in

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
ga[0]: Tabhair faoi deara: Tá tú %s uair a chloig roimh am an friothálaí.
ga[1]: Tabhair faoi deara: Tá tú %s uair a chloig roimh am an friothálaí.
ga[2]: Tabhair faoi deara: Tá tú %s uair a chloig roimh am an friothálaí.
ga[3]: Tabhair faoi deara: Tá tú %s uair a chloig roimh am an friothálaí.
ga[4]: Tabhair faoi deara: Tá tú %s uair a chloig roimh am an friothálaí.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
ga[0]: Tabhair faoi deara: Tá tú %s uair a chloig taobh thiar am an friothálaí.
ga[1]: Tabhair faoi deara: Tá tú %s uair a chloig taobh thiar am an friothálaí.
ga[2]: Tabhair faoi deara: Tá tú %s uair a chloig taobh thiar am an friothálaí.
ga[3]: Tabhair faoi deara: Tá tú %s uair a chloig taobh thiar am an friothálaí.
ga[4]: Tabhair faoi deara: Tá tú %s uair a chloig taobh thiar am an friothálaí.

en: Choose a Time
ga: Roghnaigh Am

en: Choose a time
ga: Roghnaigh am

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Today
ga: Inniu

en: Choose a Date
ga: Roghnaigh Dáta

en: Yesterday
ga: Inné

en: Tomorrow
ga: Amárach

en: January
ga: Eanáir

en: February
ga: Feabhra

en: March
ga: Márta

en: April
ga: Aibreán

en: May
ga: Bealtaine

en: June
ga: Meitheamh

en: July
ga: Iúil

en: August
ga: Lúnasa

en: September
ga: Meán Fómhair

en: October
ga: Deireadh Fómhair

en: November
ga: Samhain

en: December
ga: Nollaig

[ctx: one letter Sunday]
en: S
ga: D

[ctx: one letter Monday]
en: M
ga: L

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
ga: M

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
ga: C

[ctx: one letter Thursday]
en: T
ga: D

[ctx: one letter Friday]
en: F
ga: A

en: Show
ga: Taispeán

en: Hide
ga: Folaigh
