django - en to fa translation catalogue (183 entries)

en: Delete selected %(verbose_name_plural)s
fa: حذف  %(verbose_name_plural)s های انتخاب شده

en: Successfully deleted %(count)d %(items)s.
fa: %(count)d تا %(items)s با موفقیت حذف شدند.

en: Cannot delete %(name)s
fa: امکان حذف %(name)s نیست.

en: Are you sure?
fa: آیا مطمئن هستید؟

en: Administration
fa: مدیریت

en: All
fa: همه

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Any date
fa: هر تاریخی

en: Today
fa: امروز

en: Past 7 days
fa: ۷ روز اخیر

en: This month
fa: این ماه

en: This year
fa: امسال

en: No date
fa: بدون تاریخ

en: Has date
fa: دارای تاریخ

en: Empty
fa: خالی

en: Not empty
fa: غیر خالی

en: Please enter the correct %(username)s and password for a staff account. Note that both fields may be case-sensitive.
fa: لطفا %(username)s و گذرواژه را برای یک حساب کارمند وارد کنید.
    توجه داشته باشید که ممکن است هر دو به کوچکی و بزرگی حروف حساس باشند.

en: Action:
fa: اقدام:

en: Add another %(verbose_name)s
fa: افزودن یک %(verbose_name)s دیگر

en: Remove
fa: حذف

en: Addition
fa: افزودن

en: Change
fa: تغییر

en: Deletion
fa: کاستن

en: action time
fa: زمان اقدام

en: user
fa: کاربر

en: content type
fa: نوع محتوی

en: object id
fa: شناسهٔ شیء

note: Translators: 'repr' means representation (https://docs.python.org/library/functions.html#repr)
en: object repr
fa: صورت شیء

en: action flag
fa: نشانه عمل

en: change message
fa: پیغام تغییر

en: log entry
fa: مورد اتفاقات

en: log entries
fa: موارد اتفاقات

en: Added “%(object)s”.
fa: "%(object)s" افروده شد.

en: Changed “%(object)s” — %(changes)s
fa: تغییر یافت "%(object)s" - %(changes)s

en: Deleted “%(object)s.”
fa: "%(object)s" حدف شد.

en: LogEntry Object
fa: شئ LogEntry

en: Added {name} “{object}”.
fa: {name} "{object}" اضافه شد.

en: Added.
fa: اضافه شد

en: and
fa: و

en: Changed {fields} for {name} “{object}”.
fa: {fields} برای {name} "{object}" تغییر یافتند.

en: Changed {fields}.
fa: {fields} تغییر یافتند.

en: Deleted {name} “{object}”.
fa: {name} "{object}" حذف شد.

en: No fields changed.
fa: فیلدی تغییر نیافته است.

en: None
fa: هیچ

en: Hold down “Control”, or “Command” on a Mac, to select more than one.
fa: برای انتخاب بیش از یکی، کلید "Control"، یا "Command" روی Mac، را نگه دارید.

en: The {name} “{obj}” was added successfully.
fa: {name} "{obj}" با موفقیت اضافه شد.

en: You may edit it again below.
fa: می‌توانید مجدداً ویرایش کنید.

en: The {name} “{obj}” was added successfully. You may add another {name} below.
fa: {name} "{obj}" با موفقیت اضافه شد. شما میتوانید {name} دیگری در قسمت پایین اضافه کنید.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully. You may edit it again below.
fa: {name} "{obj}" با موفقیت تغییر یافت. شما میتوانید دوباره آنرا در قسمت پایین ویرایش کنید.

en: The {name} “{obj}” was added successfully. You may edit it again below.
fa:  {name} "{obj}" به موفقیت اضافه شد. شما میتوانید در قسمت پایین، دوباره آن را ویرایش کنید.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully. You may add another {name} below.
fa: {name} "{obj}" با موفقیت تغییر یافت. شما میتوانید {name} دیگری در قسمت پایین اضافه کنید.

en: The {name} “{obj}” was changed successfully.
fa: {name} "{obj}" با موفقیت تغییر یافت.

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
fa: آیتم ها باید به منظور انجام عملیات بر روی آنها انتخاب شوند. هیچ آیتمی با تغییر نیافته است.

en: No action selected.
fa: فعالیتی انتخاب نشده

en: The %(name)s “%(obj)s” was deleted successfully.
fa: %(name)s·"%(obj)s" با موفقیت حذف شد.

en: %(name)s with ID “%(key)s” doesn’t exist. Perhaps it was deleted?
fa: %(name)s با کلید «%(key)s» وجود ندارد. ممکن است حذف شده باشد.

en: Add %s
fa: اضافه کردن %s

en: Change %s
fa: تغییر %s

en: View %s
fa: مشاهده %s

en: Database error
fa: خطا در بانک اطلاعاتی

en: %(count)s %(name)s was changed successfully. | %(count)s %(name)s were changed successfully.
fa[0]: %(count)s %(name)s با موفقیت تغییر کرد.
fa[1]: %(count)s %(name)s با موفقیت تغییر کرد.

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
fa[0]: همه موارد %(total_count)s انتخاب شده
fa[1]: همه موارد %(total_count)s انتخاب شده

en: 0 of %(cnt)s selected
fa: 0 از %(cnt)s انتخاب شده‌اند

en: Change history: %s
fa: تاریخچهٔ تغییر: %s

en: Deleting %(class_name)s %(instance)s would require deleting the following protected related objects: %(related_objects)s
fa: برای حذف %(class_name)s %(instance)s لازم است اشیای حفاظت شدهٔ زیر هم حذف شوند: %(related_objects)s

en: Django site admin
fa: مدیریت وب‌گاه Django

en: Django administration
fa: مدیریت Django

en: Site administration
fa: مدیریت وب‌گاه

en: Log in
fa: ورود

en: %(app)s administration
fa: مدیریت ‎%(app)s‎

en: Page not found
fa: صفحه یافت نشد

en: We’re sorry, but the requested page could not be found.
fa: شرمنده، صفحه مورد تقاضا یافت نشد.

en: Home
fa: شروع

en: Server error
fa: خطای سرور

en: Server error (500)
fa: خطای سرور (500)

en: Server Error <em>(500)</em>
fa: خطای سرور <em>(500)</em>

en: There’s been an error. It’s been reported to the site administrators via email and should be fixed shortly. Thanks for your patience.
fa: مشکلی پیش آمده. این مشکل از طریق ایمیل به مدیران وب‌گاه اطلاع داده شد و به زودی اصلاح می‌گردد. از صبر شما متشکریم.

en: Run the selected action
fa: اجرای حرکت انتخاب شده

en: Go
fa: برو

en: Click here to select the objects across all pages
fa: برای انتخاب موجودیت‌ها در تمام صفحات اینجا را کلیک کنید

en: Select all %(total_count)s %(module_name)s
fa: انتخاب تمامی %(total_count)s %(module_name)s

en: Clear selection
fa: لغو انتخاب‌ها

en: Models in the %(name)s application
fa: مدلها در برنامه %(name)s

en: Add
fa: اضافه کردن

en: View
fa: مشاهده

en: You don’t have permission to view or edit anything.
fa: شما اجازهٔ مشاهده یا ویرایش چیزی را ندارید.

en: First, enter a username and password. Then, you’ll be able to edit more user options.
fa: ابتدا یک نام کاربری و گذرواژه وارد کنید. سپس می توانید مشخصات دیگر کاربر را ویرایش کنید.

en: Enter a username and password.
fa: یک نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید.

en: Change password
fa: تغییر گذرواژه

en: Please correct the error below.
fa: لطفاً خطای زیر را تصحیح کنید.

en: Please correct the errors below.
fa: لطفاً خطاهای زیر را تصحیح کنید.

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
fa: برای کابر <strong>%(username)s</strong> یک گذرنامهٔ جدید وارد کنید.

en: Welcome,
fa: خوش آمدید،

en: View site
fa: نمایش وبگاه

en: Documentation
fa: مستندات

en: Log out
fa: خروج

en: Add %(name)s
fa: اضافه‌کردن %(name)s

en: History
fa: تاریخچه

en: View on site
fa: مشاهده در وب‌گاه

en: Filter
fa: فیلتر

en: Clear all filters
fa: پاک کردن همه فیلترها

en: Remove from sorting
fa: حذف از مرتب سازی

en: Sorting priority: %(priority_number)s
fa: اولویت مرتب‌سازی: %(priority_number)s

en: Toggle sorting
fa: تعویض مرتب سازی

en: Delete
fa: حذف

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
fa: حذف %(object_name)s·'%(escaped_object)s' می تواند باعث حذف اشیاء مرتبط شود. اما حساب شما دسترسی لازم برای حذف اشیای از انواع زیر را ندارد:

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would require deleting the following protected related objects:
fa: حذف %(object_name)s '%(escaped_object)s' نیاز به حذف موجودیت‌های مرتبط محافظت شده ذیل دارد:

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
fa: آیا مطمئنید که می‌خواهید %(object_name)s·"%(escaped_object)s" را حذف کنید؟ کلیهٔ اشیای مرتبط زیر حذف خواهند شد:

en: Objects
fa: اشیاء

en: Yes, I’m sure
fa: بله، مطمئن هستم.

en: No, take me back
fa: نه، من را برگردان

en: Delete multiple objects
fa: حذف اشیاء متعدد

en: Deleting the selected %(objects_name)s would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
fa: حذف %(objects_name)s انتخاب شده منجر به حذف موجودیت‌های مرتبط خواهد شد، ولی شناسه شما اجازه حذف اینگونه از موجودیت‌های ذیل را ندارد:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would require deleting the following protected related objects:
fa: حذف %(objects_name)s انتخاب شده نیاز به حذف موجودیت‌های مرتبط محافظت شده ذیل دارد:

en: Are you sure you want to delete the selected %(objects_name)s? All of the following objects and their related items will be deleted:
fa: آیا در خصوص حذف %(objects_name)s انتخاب شده اطمینان دارید؟ تمام موجودیت‌های ذیل به همراه موارد مرتبط با آنها حذف خواهند شد:

en: Delete?
fa: حذف؟

en:  By %(filter_title)s
fa: براساس %(filter_title)s

en: Summary
fa: خلاصه

en: Recent actions
fa: فعالیتهای اخیر

en: My actions
fa: فعالیتهای من

en: None available
fa: چیزی در دسترس نیست

en: Unknown content
fa: محتوا ناشناخته

en: Something’s wrong with your database installation. Make sure the appropriate database tables have been created, and make sure the database is readable by the appropriate user.
fa: در نصب بانک اطلاعاتی شما مشکلی وجود دارد. مطمئن شوید که جداول مربوطه به درستی ایجاد شده‌اند و اطمینان حاصل کنید که بانک اطلاعاتی توسط کاربر مربوطه قابل خواندن می باشد.

en: You are authenticated as %(username)s, but are not authorized to access this page. Would you like to login to a different account?
fa: شما به عنوان %(username)sوارد شده اید. ولی اجازه مشاهده صفحه فوق را نداریدو آیا مایلید با کاربر دیگری وارد شوید؟

en: Forgotten your password or username?
fa: گذرواژه یا نام کاربری خود را فراموش کرده‌اید؟

en: Toggle navigation
fa: تعویض جهت یابی

en: Start typing to filter…
fa: آغار به کار نوشتن برای فیلترکردن ...

en: Filter navigation items
fa: فیلتر کردن آیتم های مسیریابی

en: Date/time
fa: تاریخ/ساعت

en: User
fa: کاربر

en: Action
fa: عمل

en: entry
fa: ورودی

en: entries
fa: ورودی ها

en: This object doesn’t have a change history. It probably wasn’t added via this admin site.
fa: این شیء هنوز تاریخچه تغییرات ندارد. ممکن است توسط این وب‌گاه مدیر ساخته نشده باشد.

en: Show all
fa: نمایش همه

en: Save
fa: ذخیره

en: Popup closing…
fa: در حال بستن پنجره...

en: Search
fa: جستجو

en: %(counter)s result | %(counter)s results
fa[0]: %(counter)s نتیجه
fa[1]: %(counter)s نتیجه

en: %(full_result_count)s total
fa: در مجموع %(full_result_count)s تا

en: Save as new
fa: ذخیره به عنوان جدید

en: Save and add another
fa: ذخیره و ایجاد یکی دیگر

en: Save and continue editing
fa: ذخیره و ادامهٔ ویرایش

en: Save and view
fa: ذخیره و نمایش

en: Close
fa: بستن

en: Change selected %(model)s
fa: تغییر دادن %(model)s انتخاب شده

en: Add another %(model)s
fa: افزدون %(model)s دیگر

en: Delete selected %(model)s
fa: حذف کردن %(model)s انتخاب شده

en: View selected %(model)s
fa: نمایش %(model)sهای انتخاب شده

en: Thanks for spending some quality time with the web site today.
fa: از شما ممنون هستیم که زمان با ارزش خود را برای این تارنما امروز صرف کرده اید

en: Log in again
fa: ورود دوباره

en: Password change
fa: تغییر گذرواژه

en: Your password was changed.
fa: گذرواژهٔ شما تغییر یافت.

en: Please enter your old password, for security’s sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
fa: برای امنیت بیشتر٬ لطفا گذرواژه قدیمی خود را وارد کنید٬ سپس گذرواژه جدیدتان را دوبار وارد کنید تا ما بتوانیم چک کنیم که به درستی تایپ کرده‌اید.

en: Change my password
fa: تغییر گذرواژهٔ من

en: Password reset
fa: ایجاد گذرواژهٔ جدید

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
fa: گذرواژهٔ جدیدتان تنظیم شد. اکنون می‌توانید وارد وب‌گاه شوید.

en: Password reset confirmation
fa: تأیید گذرواژهٔ جدید

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
fa: گذرواژهٔ جدیدتان را دوبار وارد کنید تا ما بتوانیم چک کنیم که به درستی تایپ کرده‌اید.

en: New password:
fa: گذرواژهٔ جدید:

en: Confirm password:
fa: تکرار گذرواژه:

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
fa: پیوند ایجاد گذرواژهٔ جدید نامعتبر بود، احتمالاً به این علت که قبلاً از آن استفاده شده است. لطفاً برای یک گذرواژهٔ جدید درخواست دهید.

en: We’ve emailed you instructions for setting your password, if an account exists with the email you entered. You should receive them shortly.
fa: دستورالعمل تنظیم گذرواژه را برایتان ایمیل کردیم. اگر با ایمیلی که وارد کردید اکانتی وجود داشته باشد باید به زودی این دستورالعمل‌ها  را دریافت کنید.

en: If you don’t receive an email, please make sure you’ve entered the address you registered with, and check your spam folder.
fa: اگر ایمیلی دریافت نمی‌کنید، لطفاً بررسی کنید که آدرسی که وارد کرده‌اید همان است که با آن ثبت نام کرده‌اید، و پوشهٔ اسپم خود را نیز چک کنید.

en: You're receiving this email because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
fa: شما این ایمیل را بخاطر تقاضای تغییر رمز حساب در  %(site_name)s. دریافت کرده اید.

en: Please go to the following page and choose a new password:
fa: لطفاً به صفحهٔ زیر بروید و یک گذرواژهٔ جدید انتخاب کنید:

en: Your username, in case you’ve forgotten:
fa: نام کاربری‌تان، چنانچه احیاناً یادتان رفته است:

en: Thanks for using our site!
fa: ممنون از استفادهٔ شما از وب‌گاه ما

en: The %(site_name)s team
fa: گروه %(site_name)s

en: Forgotten your password? Enter your email address below, and we’ll email instructions for setting a new one.
fa: گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟ آدرس ایمیل خود را وارد کنید و ما مراحل تعیین کلمه عبور جدید را برای شما ایمیل می‌کنیم.

en: Email address:
fa: آدرس ایمیل:

en: Reset my password
fa: ایجاد گذرواژهٔ جدید

en: All dates
fa: همهٔ تاریخ‌ها

en: Select %s
fa: %s انتخاب کنید

en: Select %s to change
fa: %s را برای تغییر انتخاب کنید

en: Select %s to view
fa: %s را برای مشاهده انتخاب کنید

en: Date:
fa: تاریخ:

en: Time:
fa: زمان:

en: Lookup
fa: جستجو

en: Currently:
fa: در حال حاضر:

en: Change:
fa: تغییر یافته:
