django - en to eu translation catalogue (59 entries)

en: Available %s
eu: %s erabilgarri

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
eu: Hau da aukeran dauden %s zerrenda. Hauetako zenbait aukera ditzakezu azpiko 
    kaxan hautatu eta kutxen artean dagoen "Aukeratu" gezian klik eginez.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
eu: Idatzi kutxa honetan erabilgarri dauden %s objektuak iragazteko.

en: Filter
eu: Filtroa

en: Choose all
eu: Denak aukeratu

en: Click to choose all %s at once.
eu: Egin klik %s guztiak batera aukeratzeko.

en: Choose
eu: Aukeratu

en: Remove
eu: Kendu

en: Chosen %s
eu: %s aukeratuak

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
eu: Hau da aukeratutako %s zerrenda. Hauetako zenbait ezaba ditzakezu azpiko kutxan hautatu eta bi kutxen artean dagoen "Ezabatu" gezian klik eginez.

en: Remove all
eu: Kendu guztiak

en: Click to remove all chosen %s at once.
eu: Egin klik aukeratutako %s guztiak kentzeko.

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
eu[0]: %(cnt)s-etik %(sel)s aukeratuta
eu[1]: %(cnt)s-etik %(sel)s aukeratuta

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
eu: Gorde gabeko aldaketak dauzkazu eremuetan. Ekintza bat exekutatzen baduzu, gorde gabeko aldaketak galduko dira.

en: Now
eu: Orain

en: Midnight
eu: Gauerdia

en: Noon
eu: Eguerdia

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
eu[0]: Oharra: zerbitzariaren denborarekiko ordu %s aurrerago zaude
eu[1]: Oharra: zerbitzariaren denborarekiko %s ordu aurrerago zaude

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
eu[0]: Oharra: zerbitzariaren denborarekiko ordu %s atzerago zaude.
eu[1]: Oharra: zerbitzariaren denborarekiko %s ordu atzerago zaude.

en: Choose a Time
eu: Aukeratu ordu bat

en: Choose a time
eu: Aukeratu ordu bat

en: Cancel
eu: Atzera

en: Today
eu: Gaur

en: Choose a Date
eu: Aukeratu data bat

en: Yesterday
eu: Atzo

en: Tomorrow
eu: Bihar

en: January
eu: urtarrila

en: February
eu: otsaila

en: March
eu: martxoa

en: April
eu: apirila

en: May
eu: maiatza

en: June
eu: ekaina

en: July
eu: uztaila

en: August
eu: abuztua

en: September
eu: iraila

en: October
eu: urria

en: November
eu: azaroa

en: December
eu: abendua

[ctx: abbrev. month January]
en: Jan
eu: urt.

[ctx: abbrev. month February]
en: Feb
eu: ots.

[ctx: abbrev. month March]
en: Mar
eu: mar.

[ctx: abbrev. month April]
en: Apr
eu: api.

[ctx: abbrev. month May]
en: May
eu: mai.

[ctx: abbrev. month June]
en: Jun
eu: eka.

[ctx: abbrev. month July]
en: Jul
eu: uzt.

[ctx: abbrev. month August]
en: Aug
eu: abu.

[ctx: abbrev. month September]
en: Sep
eu: ira.

[ctx: abbrev. month October]
en: Oct
eu: urr.

[ctx: abbrev. month November]
en: Nov
eu: aza.

[ctx: abbrev. month December]
en: Dec
eu: abe.

[ctx: one letter Sunday]
en: S
eu: ig.

[ctx: one letter Monday]
en: M
eu: al.

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
eu: ar.

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
eu: az.

[ctx: one letter Thursday]
en: T
eu: og.

[ctx: one letter Friday]
en: F
eu: ol.

[ctx: one letter Saturday]
en: S
eu: lr.

en: Show
eu: Erakutsi

en: Hide
eu: Izkutatu
