django - en to eo translation catalogue (62 entries)

en: Available %s
eo: Disponeblaj %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
eo: Tio ĉi estas la listo de disponeblaj %s. Vi povas aktivigi kelkajn markante ilin en la suba kesto kaj klakante la sagon “Elekti” inter la du kestoj.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
eo: Tajpu en ĉi-tiu skatolo por filtri la liston de haveblaj %s.

en: Filter
eo: Filtru

en: Choose all
eo: Elekti ĉiujn

en: Click to choose all %s at once.
eo: Klaku por tuj elekti ĉiujn %sn.

en: Choose
eo: Elekti

en: Remove
eo: Forigi

en: Chosen %s
eo: Elektitaj %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
eo: Tio ĉi estas la listo de elektitaj %s. Vi povas malaktivigi kelkajn markante ilin en la suba kesto kaj klakante la sagon “Forigi” inter la du kestoj.

en: Remove all
eo: Forigi ĉiujn

en: Click to remove all chosen %s at once.
eo: Klaku por tuj forigi ĉiujn %sn elektitajn.

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
eo[0]: %(sel)s de %(cnt)s elektita
eo[1]: %(sel)s el %(cnt)s elektitaj

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
eo: Vi havas neŝirmitajn ŝanĝojn je unuopaj redakteblaj kampoj. Se vi faros agon, viaj neŝirmitaj ŝanĝoj perdiĝos.

en: Now
eo: Nun

en: Midnight
eo: Noktomeze

en: 6 a.m.
eo: 6 a.t.m.

en: Noon
eo: Tagmeze

en: 6 p.m.
eo: 6 p.t.m.

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
eo[0]: Noto: Vi estas %s horon post la servila horo.
eo[1]: Noto: Vi estas %s horojn post la servila horo.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
eo[0]: Noto: Vi estas %s horon antaŭ la servila horo.
eo[1]: Noto: Vi estas %s horojn antaŭ la servila horo.

en: Choose a Time
eo: Elektu horon

en: Choose a time
eo: Elektu tempon

en: Cancel
eo: Nuligi

en: Today
eo: Hodiaŭ

en: Choose a Date
eo: Elektu daton

en: Yesterday
eo: Hieraŭ

en: Tomorrow
eo: Morgaŭ

en: January
eo: januaro

en: February
eo: februaro

en: March
eo: marto

en: April
eo: aprilo

en: May
eo: majo

en: June
eo: junio

en: July
eo: julio

en: August
eo: aŭgusto

en: September
eo: septembro

en: October
eo: oktobro

en: November
eo: novembro

en: December
eo: decembro

[ctx: abbrev. month January]
en: Jan
eo: jan.

[ctx: abbrev. month February]
en: Feb
eo: feb.

[ctx: abbrev. month March]
en: Mar
eo: mar.

[ctx: abbrev. month April]
en: Apr
eo: apr.

[ctx: abbrev. month May]
en: May
eo: maj.

[ctx: abbrev. month June]
en: Jun
eo: jun.

[ctx: abbrev. month July]
en: Jul
eo: jul.

[ctx: abbrev. month August]
en: Aug
eo: aŭg.

[ctx: abbrev. month September]
en: Sep
eo: sep.

[ctx: abbrev. month October]
en: Oct
eo: okt.

[ctx: abbrev. month November]
en: Nov
eo: nov.

[ctx: abbrev. month December]
en: Dec
eo: dec.

[ctx: one letter Sunday]
en: S
eo: d

[ctx: one letter Monday]
en: M
eo: l

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
eo: m

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
eo: m

[ctx: one letter Thursday]
en: T
eo: ĵ

[ctx: one letter Friday]
en: F
eo: v

[ctx: one letter Saturday]
en: S
eo: s

en: You have already submitted this form. Are you sure you want to submit it again?
eo: Vi jam forsendis tiun ĉi formularon. Ĉu vi certe volas resendi ĝin?

en: Show
eo: Montri

en: Hide
eo: Kaŝi
