django - en to eo translation catalogue (165 entries)

en: Delete selected %(verbose_name_plural)s
eo: Forigi elektitajn %(verbose_name_plural)sn

en: Successfully deleted %(count)d %(items)s.
eo: Sukcese forigis %(count)d %(items)s.

en: Cannot delete %(name)s
eo: Ne povas forigi %(name)s

en: Are you sure?
eo: Ĉu vi certas?

en: Administration
eo: Administrado

en: All
eo: Ĉio

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Any date
eo: Ajna dato

en: Today
eo: Hodiaŭ

en: Past 7 days
eo: Lastaj 7 tagoj

en: This month
eo: Ĉi tiu monato

en: This year
eo: Ĉi tiu jaro

en: No date
eo: Neniu dato

en: Has date
eo: Havas daton

en: Empty
eo: Malplena

en: Not empty
eo: Ne malplena

en: Please enter the correct %(username)s and password for a staff account. Note that both fields may be case-sensitive.
eo: Bonvolu enigi la ĝustajn %(username)sn kaj pasvorton por personara konto. Notu, ke ambaŭ kampoj povas esti uskleco-distingaj.

en: Action:
eo: Ago:

en: Add another %(verbose_name)s
eo: Aldoni alian %(verbose_name)sn

en: Remove
eo: Forigi

en: Addition
eo: Aldono

en: Change
eo: Ŝanĝi

en: Deletion
eo: Forviŝo

en: action time
eo: aga tempo

en: user
eo: uzanto

en: content type
eo: enhava tipo

en: object id
eo: objekta identigaĵo

note: Translators: 'repr' means representation (https://docs.python.org/library/functions.html#repr)
en: object repr
eo: objekta prezento

en: action flag
eo: aga marko

en: change message
eo: ŝanĝmesaĝo

en: log entry
eo: protokolero

en: log entries
eo: protokoleroj

en: Added “%(object)s”.
eo: Aldono de “%(object)s”

en: Changed “%(object)s” — %(changes)s
eo: Ŝanĝo de “%(object)s” — %(changes)s

en: Deleted “%(object)s.”
eo: Forigo de “%(object)s”

en: LogEntry Object
eo: Protokolera objekto

en: Added {name} “{object}”.
eo: Aldonita(j) {name} “{object}”.

en: Added.
eo: Aldonita.

en: and
eo: kaj

en: Changed {fields} for {name} “{object}”.
eo: Ŝanĝita(j) {fields} por {name} “{object}”.

en: Changed {fields}.
eo: Ŝanĝita(j) {fields}.

en: Deleted {name} “{object}”.
eo: Forigita(j) {name} “{object}”.

en: No fields changed.
eo: Neniu kampo ŝanĝita.

en: None
eo: Neniu

en: The {name} “{obj}” was added successfully.
eo: La {name} “{obj}” estis sukcese aldonita(j).

en: You may edit it again below.
eo: Eblas redakti ĝin sube.

en: Items must be selected in order to perform actions on them. No items have been changed.
eo: Elementoj devas esti elektitaj por agi je ili. Neniu elemento estis ŝanĝita.

en: No action selected.
eo: Neniu ago elektita.

en: The %(name)s “%(obj)s” was deleted successfully.
eo: La %(name)s “%(obj)s” estis sukcese forigita(j).

en: Add %s
eo: Aldoni %sn

en: Change %s
eo: Ŝanĝi %s

en: View %s
eo: Vidi %sn

en: Database error
eo: Datumbaza eraro

en: %(count)s %(name)s was changed successfully. | %(count)s %(name)s were changed successfully.
eo[0]: %(count)s %(name)s estis sukcese ŝanĝita.
eo[1]: %(count)s %(name)s estis sukcese ŝanĝitaj.

en: %(total_count)s selected | All %(total_count)s selected
eo[0]: %(total_count)s elektitaj
eo[1]: Ĉiuj %(total_count)s elektitaj

en: 0 of %(cnt)s selected
eo: 0 el %(cnt)s elektita

en: Change history: %s
eo: Ŝanĝa historio: %s

en: Deleting %(class_name)s %(instance)s would require deleting the following protected related objects: %(related_objects)s
eo: Forigi la %(class_name)s-n “%(instance)s” postulus forigi la sekvajn protektitajn rilatajn objektojn: %(related_objects)s

en: Django site admin
eo: Dĵanga reteja administrado

en: Django administration
eo: Dĵanga administrado

en: Site administration
eo: Reteja administrado

en: Log in
eo: Ensaluti

en: %(app)s administration
eo: Administrado de %(app)s

en: Page not found
eo: Paĝo ne trovita

en: We’re sorry, but the requested page could not be found.
eo: Bedaŭrinde la petita paĝo ne estis trovita.

en: Home
eo: Ĉefpaĝo

en: Server error
eo: Servila eraro

en: Server error (500)
eo: Servila eraro (500)

en: Server Error <em>(500)</em>
eo: Servila eraro <em>(500)</em>

en: Run the selected action
eo: Lanĉi la elektitan agon

en: Go
eo: Ek

en: Click here to select the objects across all pages
eo: Klaku ĉi-tie por elekti la objektojn trans ĉiuj paĝoj

en: Select all %(total_count)s %(module_name)s
eo: Elekti ĉiuj %(total_count)s %(module_name)s

en: Clear selection
eo: Viŝi elekton

en: Models in the %(name)s application
eo: Modeloj en la aplikaĵo “%(name)s”

en: Add
eo: Aldoni

en: View
eo: Vidi

en: Enter a username and password.
eo: Enigu salutnomon kaj pasvorton.

en: Change password
eo: Ŝanĝi pasvorton

en: Please correct the error below.
eo: Bonvolu ĝustigi la eraron sube.

en: Please correct the errors below.
eo: Bonvolu ĝustigi la erarojn sube.

en: Enter a new password for the user <strong>%(username)s</strong>.
eo: Enigu novan pasvorton por la uzanto <strong>%(username)s</strong>.

en: Welcome,
eo: Bonvenon,

en: View site
eo: Vidi retejon

en: Documentation
eo: Dokumentaro

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Add %(name)s
eo: Aldoni %(name)sn

en: History
eo: Historio

en: View on site
eo: Vidi sur retejo

en: Filter
eo: Filtri

en: Remove from sorting
eo: Forigi el ordigado

en: Sorting priority: %(priority_number)s
eo: Ordiga prioritato: %(priority_number)s

en: Toggle sorting
eo: Ŝalti ordigadon

en: Delete
eo: Forigi

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
eo: Foriganti la %(object_name)s '%(escaped_object)s' rezultus en foriganti rilatajn objektojn, sed via konto ne havas permeson por forigi la sekvantajn tipojn de objektoj:

en: Deleting the %(object_name)s '%(escaped_object)s' would require deleting the following protected related objects:
eo: Forigi la %(object_name)s '%(escaped_object)s' postulus forigi la sekvajn protektitajn rilatajn objektojn:

en: Are you sure you want to delete the %(object_name)s "%(escaped_object)s"? All of the following related items will be deleted:
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %(object_name)s "%(escaped_object)s"? Ĉiuj el la sekvaj rilataj eroj estos forigitaj:

en: Objects
eo: Objektoj

en: Yes, I’m sure
eo: Jes, mi certas

en: No, take me back
eo: Ne, reen

en: Delete multiple objects
eo: Forigi plurajn objektojn

en: Deleting the selected %(objects_name)s would result in deleting related objects, but your account doesn't have permission to delete the following types of objects:
eo: Forigi la %(objects_name)s rezultus en forigi rilatajn objektojn, sed via konto ne havas permeson por forigi la sekvajn tipojn de objektoj:

en: Deleting the selected %(objects_name)s would require deleting the following protected related objects:
eo: Forigi la %(objects_name)s postulus forigi la sekvajn protektitajn rilatajn objektojn:

en: Are you sure you want to delete the selected %(objects_name)s? All of the following objects and their related items will be deleted:
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la elektitajn %(objects_name)s? Ĉiuj el la sekvaj objektoj kaj iliaj rilataj eroj estos forigita:

en: Delete?
eo: Forviŝi?

en:  By %(filter_title)s
eo:  Laŭ %(filter_title)s

en: Summary
eo: Resumo

en: Recent actions
eo: Lastaj agoj

en: My actions
eo: Miaj agoj

en: None available
eo: Neniu disponebla

en: Unknown content
eo: Nekonata enhavo

en: You are authenticated as %(username)s, but are not authorized to access this page. Would you like to login to a different account?
eo: Vi estas aŭtentikigita kiel %(username)s, sed ne havas permeson aliri tiun paĝon. Ĉu vi ŝatus ensaluti per alia konto?

en: Forgotten your password or username?
eo: Ĉu vi forgesis vian pasvorton aŭ vian salutnomon?

en: Toggle navigation
eo: Ŝalti navigadon

en: Date/time
eo: Dato/horo

en: User
eo: Uzanto

en: Action
eo: Ago

en: This object doesn’t have a change history. It probably wasn’t added via this admin site.
eo: Ĉi tiu objekto ne havas historion de ŝanĝoj. Ĝi verŝajne ne estis aldonita per ĉi tiu administrejo.

en: Show all
eo: Montri ĉion

en: Save
eo: Konservi

en: Popup closing…
eo: Ŝprucfenesto fermiĝas…

en: Search
eo: Serĉu

en: %(counter)s result | %(counter)s results
eo[0]: %(counter)s resulto
eo[1]: %(counter)s rezultoj

en: %(full_result_count)s total
eo: %(full_result_count)s entute

en: Save as new
eo: Konservi kiel novan

en: Save and add another
eo: Konservi kaj aldoni alian

en: Save and continue editing
eo: Konservi kaj daŭre redakti

en: Save and view
eo: Konservi kaj vidi

en: Close
eo: Fermi

en: Change selected %(model)s
eo: Redaktu elektitan %(model)sn

en: Add another %(model)s
eo: Aldoni alian %(model)sn

en: Delete selected %(model)s
eo: Forigi elektitan %(model)sn

en: Log in again
eo: Ensaluti denove

en: Password change
eo: Pasvorta ŝanĝo

en: Your password was changed.
eo: Via pasvorto estis sukcese ŝanĝita.

en: Please enter your old password, for security’s sake, and then enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
eo: Bonvolu entajpi vian malnovan pasvorton pro sekureco, kaj entajpi vian novan pasvorton dufoje, por ke ni estu certaj, ke vi tajpis ĝin ĝuste.

en: Change my password
eo: Ŝanĝi mian passvorton

en: Password reset
eo: Pasvorta rekomencigo

en: Your password has been set.  You may go ahead and log in now.
eo: Via pasvorto estis ŝanĝita. Vi povas ensaluti nun.

en: Password reset confirmation
eo: Konfirmo de restarigo de pasvorto

en: Please enter your new password twice so we can verify you typed it in correctly.
eo: Bonvolu entajpi vian novan pasvorton dufoje, tiel ni povas konfirmi ke vi ĝuste tajpis ĝin.

en: New password:
eo: Nova pasvorto:

en: Confirm password:
eo: Konfirmi pasvorton:

en: The password reset link was invalid, possibly because it has already been used.  Please request a new password reset.
eo: La ligilo por restarigi pasvorton estis malvalida, eble ĉar ĝi jam estis uzita.  Bonvolu denove peti restarigon de pasvorto.

en: We’ve emailed you instructions for setting your password, if an account exists with the email you entered. You should receive them shortly.
eo: Ni sendis al vi instrukciojn por starigi vian pasvorton, se ekzistas konto kun la retadreso, kiun vi provizis. Vi devus ricevi ilin post mallonge.

en: If you don’t receive an email, please make sure you’ve entered the address you registered with, and check your spam folder.
eo: Se vi ne ricevas retmesaĝon, bonvole certiĝu ke vi entajpis la adreson per kiu vi registriĝis, kaj kontrolu en via spamujo.

en: You're receiving this email because you requested a password reset for your user account at %(site_name)s.
eo: Vi ricevis ĉi tiun retpoŝton ĉar vi petis pasvortan rekomencigon por via uzanta konto ĉe %(site_name)s.

en: Please go to the following page and choose a new password:
eo: Bonvolu iri al la sekvanta paĝo kaj elekti novan pasvorton:

en: Your username, in case you’ve forgotten:
eo: Via uzantnomo, se vi forgesis ĝin:

en: Thanks for using our site!
eo: Dankon pro uzo de nia retejo!

en: The %(site_name)s team
eo: La %(site_name)s teamo

en: Forgotten your password? Enter your email address below, and we’ll email instructions for setting a new one.
eo: Ĉu vi forgesis vian pasvorton? Entajpu vian retpoŝtadreson sube kaj ni sendos al vi retpoŝte instrukciojn por ŝanĝi ĝin.

en: Email address:
eo: Retpoŝto:

en: Reset my password
eo: Rekomencigi mian pasvorton

en: All dates
eo: Ĉiuj datoj

en: Select %s
eo: Elekti %sn

en: Select %s to change
eo: Elekti %sn por ŝanĝi

en: Select %s to view
eo: Elektu %sn por vidi

en: Date:
eo: Dato:

en: Time:
eo: Horo:

en: Lookup
eo: Trarigardo

en: Currently:
eo: Nuntempe:

en: Change:
eo: Ŝanĝo:
