django - en to el translation catalogue (63 entries)

en: Available %s
el: Διαθέσιμο %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
el: Αυτή είναι η λίστα των διαθέσιμων %s. Μπορείτε να επιλέξετε κάποια, από το παρακάτω πεδίο και πατώντας το βέλος "Επιλογή" μεταξύ των δύο πεδίων.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
el: Πληκτρολογήστε σε αυτό το πεδίο για να φιλτράρετε τη λίστα των διαθέσιμων %s.

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Choose all
el: Επιλογή όλων

en: Click to choose all %s at once.
el: Πατήστε για επιλογή όλων των %s με τη μία.

en: Choose
el: Επιλογή

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Chosen %s
el: Επιλέχθηκε %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
el: Αυτή είναι η λίστα των επιλεγμένων %s. Μπορείτε να αφαιρέσετε μερικά επιλέγοντας τα απο το κουτί παρακάτω και μετά κάνοντας κλίκ στο βελάκι "Αφαίρεση" ανάμεσα στα δύο κουτιά.

en: Remove all
el: Αφαίρεση όλων

en: Click to remove all chosen %s at once.
el: Κλίκ για να αφαιρεθούν όλα τα επιλεγμένα %s με τη μία.

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
el[0]: %(sel)s από %(cnt)s επιλεγμένα
el[1]: %(sel)s από %(cnt)s επιλεγμένα

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
el: Έχετε μη αποθηκευμένες αλλαγές σε μεμονωμένα επεξεργάσιμα πεδία. Άν εκτελέσετε μια ενέργεια, οι μη αποθηκευμένες αλλάγες θα χαθούν

en: You have selected an action, but you haven’t saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You’ll need to re-run the action.
el: Έχετε επιλέξει μια ενέργεια, αλλά δεν έχετε αποθηκεύσει τις αλλαγές στα εκάστωτε πεδία ακόμα. Παρακαλώ πατήστε ΟΚ για να τις αποθηκεύσετε. Θα χρειαστεί να εκτελέσετε ξανά την ενέργεια.

en: You have selected an action, and you haven’t made any changes on individual fields. You’re probably looking for the Go button rather than the Save button.
el: Έχετε επιλέξει μια ενέργεια, και δεν έχετε κάνει καμία αλλαγή στα εκάστοτε πεδία. Πιθανών θέλετε το κουμπί Go αντί του κουμπιού Αποθήκευσης.

en: Now
el: Τώρα

en: Midnight
el: Μεσάνυχτα

en: 6 a.m.
el: 6 π.μ.

en: Noon
el: Μεσημέρι

en: 6 p.m.
el: 6 μ.μ.

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
el[0]: Σημείωση: Είστε %s ώρα μπροστά από την ώρα του εξυπηρετητή.
el[1]: Σημείωση: Είστε %s ώρες μπροστά από την ώρα του εξυπηρετητή.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
el[0]: Σημείωση: Είστε %s ώρα πίσω από την ώρα του εξυπηρετητή
el[1]: Σημείωση: Είστε %s ώρες πίσω από την ώρα του εξυπηρετητή.

en: Choose a Time
el: Επιλέξτε Χρόνο

en: Choose a time
el: Επιλέξτε χρόνο

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Today
el: Σήμερα

en: Choose a Date
el: Επιλέξτε μια Ημερομηνία

en: Yesterday
el: Χθές

en: Tomorrow
el: Αύριο

en: January
el: Ιανουάριος

en: February
el: Φεβρουάριος

en: March
el: Μάρτιος

en: April
el: Απρίλιος

en: May
el: Μάιος

en: June
el: Ιούνιος

en: July
el: Ιούλιος

en: August
el: Αύγουστος

en: September
el: Σεπτέμβριος

en: October
el: Οκτώβριος

en: November
el: Νοέμβριος

en: December
el: Δεκέμβριος

[ctx: abbrev. month January]
en: Jan
el: Ιαν

[ctx: abbrev. month February]
en: Feb
el: Φεβ

[ctx: abbrev. month March]
en: Mar
el: Μάρ

[ctx: abbrev. month April]
en: Apr
el: Απρ

[ctx: abbrev. month May]
en: May
el: Μάι

[ctx: abbrev. month June]
en: Jun
el: Ιούν

[ctx: abbrev. month July]
en: Jul
el: Ιούλ

[ctx: abbrev. month August]
en: Aug
el: Αύγ

[ctx: abbrev. month September]
en: Sep
el: Σεπ

[ctx: abbrev. month October]
en: Oct
el: Οκτ

[ctx: abbrev. month November]
en: Nov
el: Νοέ

[ctx: abbrev. month December]
en: Dec
el: Δεκ

[ctx: one letter Sunday]
en: S
el: Κ

[ctx: one letter Monday]
en: M
el: Δ

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
el: Τ

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
el: Τ

[ctx: one letter Thursday]
en: T
el: Π

[ctx: one letter Friday]
en: F
el: Π

[ctx: one letter Saturday]
en: S
el: Σ

en: Show
el: Προβολή

en: Hide
el: Απόκρυψη
