django - en to dsb translation catalogue (63 entries)

en: Available %s
dsb: K dispoziciji stojece %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
dsb: To jo lisćina k dispoziciji stojecych %s. Klikniśo na šypku „Wubraś“ mjazy kašćikoma, aby někotare z nich w slědujucem kašćiku wubrał.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
dsb: Zapišćo do toś togo póla, aby zapiski z lisćiny k dispoziciji stojecych %s wufiltrował.

en: Filter
dsb: Filtrowaś

en: Choose all
dsb: Wšykne wubraś

en: Click to choose all %s at once.
dsb: Klikniśo, aby wšykne %s naraz wubrał.

en: Choose
dsb: Wubraś

en: Remove
dsb: Wótpóraś

en: Chosen %s
dsb: Wubrane %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
dsb: To jo lisćina wubranych %s. Klikniśo na šypku „Wótpóraś“ mjazy kašćikoma, aby někotare z nich w slědujucem kašćiku wótpórał.

en: Type into this box to filter down the list of selected %s.
dsb: Zapišćo do toś togo póla, aby zapiski z lisćiny wubranych %s wufiltrował.

en: Remove all
dsb: Wšykne wótpóraś

en: Click to remove all chosen %s at once.
dsb: Klikniśo, aby wšykne wubrane %s naraz wótpórał.

en: %s selected option not visible | %s selected options not visible
dsb[0]: %s wubrane nastajenje njewidobne
dsb[1]: %s wubranej nastajeni njewidobnej
dsb[2]: %s wubrane nastajenja njewidobne
dsb[3]: %s wubranych nastajenjow njewidobne

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
dsb[0]: %(sel)s z %(cnt)s wubrany
dsb[1]: %(sel)s z %(cnt)s wubranej
dsb[2]: %(sel)s z %(cnt)s wubrane
dsb[3]: %(sel)s z %(cnt)s wubranych

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
dsb: Maśo njeskładowane změny za jadnotliwe wobźěłujobne póla. Jolic akciju wuwjeźośo, se waše njeskładowane změny zgubiju.

en: You have selected an action, but you haven’t saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You’ll need to re-run the action.
dsb: Sćo akciju wubrał, ale njejsćo hyšći swóje změny za jadnotliwe póla składował, Pšosym klikniśo na W pórěźe, aby składował. Musyśo akciju znowego wuwjasć.

en: You have selected an action, and you haven’t made any changes on individual fields. You’re probably looking for the Go button rather than the Save button.
dsb: Sćo akciju wubrał, ale njejsćo jadnotliwe póla změnił. Nejskerjej pytaśo skerjej za tłocaškom Start ako za tłocaškom Składowaś.

en: Now
dsb: Něnto

en: Midnight
dsb: Połnoc

en: 6 a.m.
dsb: 6:00 góź. dopołdnja

en: Noon
dsb: Połdnjo

en: 6 p.m.
dsb: 6:00 wótpołdnja

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
dsb[0]: Glědajśo: Waš cas jo wó %s góźinu pśéd serwerowym casom.
dsb[1]: Glědajśo: Waš cas jo wó %s góźinje pśéd serwerowym casom.
dsb[2]: Glědajśo: Waš cas jo wó %s góźiny pśéd serwerowym casom.
dsb[3]: Glědajśo: Waš cas jo wó %s góźin pśéd serwerowym casom.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
dsb[0]: Glědajśo: Waš cas jo wó %s góźinu za serwerowym casom.
dsb[1]: Glědajśo: Waš cas jo wó %s góźinje za serwerowym casom.
dsb[2]: Glědajśo: Waš cas jo wó %s góźiny za serwerowym casom.
dsb[3]: Glědajśo: Waš cas jo wó %s góźin za serwerowym casom.

en: Choose a Time
dsb: Wubjeŕśo cas

en: Choose a time
dsb: Wubjeŕśo cas

en: Cancel
dsb: Pśetergnuś

en: Today
dsb: Źinsa

en: Choose a Date
dsb: Wubjeŕśo datum

en: Yesterday
dsb: Cora

en: Tomorrow
dsb: Witśe

en: January
dsb: Januar

en: February
dsb: Februar

en: March
dsb: Měrc

en: April
dsb: Apryl

en: May
dsb: Maj

en: June
dsb: Junij

en: July
dsb: Julij

en: August
dsb: Awgust

en: October
dsb: Oktober

en: November
dsb: Nowember

[ctx: abbrev. month January]
en: Jan
dsb: Jan.

[ctx: abbrev. month February]
en: Feb
dsb: Feb.

[ctx: abbrev. month March]
en: Mar
dsb: Měr.

[ctx: abbrev. month April]
en: Apr
dsb: Apr.

[ctx: abbrev. month May]
en: May
dsb: Maj

[ctx: abbrev. month June]
en: Jun
dsb: Jun.

[ctx: abbrev. month July]
en: Jul
dsb: Jul.

[ctx: abbrev. month August]
en: Aug
dsb: Awg.

[ctx: abbrev. month September]
en: Sep
dsb: Sep.

[ctx: abbrev. month October]
en: Oct
dsb: Okt.

[ctx: abbrev. month November]
en: Nov
dsb: Now.

[ctx: abbrev. month December]
en: Dec
dsb: Dec.

[ctx: one letter Sunday]
en: S
dsb: Nj

[ctx: one letter Monday]
en: M
dsb: Pó

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
dsb: Wa

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
dsb: Sr

[ctx: one letter Thursday]
en: T
dsb: St

[ctx: one letter Friday]
en: F
dsb: Pě

[ctx: one letter Saturday]
en: S
dsb: So

en: Show
dsb: Pokazaś

en: Hide
dsb: Schowaś
