django - en to ckb translation catalogue (63 entries)

en: Available %s
ckb: %sە بەردەستەکان

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
ckb: ئەمە لیستی بەردەستی %s . دەتوانیت هەندێکیان هەڵبژێریت بە هەڵبژاردنییان لەم بوخچەی خوارەوە و پاشان کرتەکردن لەسەر ئاراستەی "هەڵبژێرە" لە نێوان هەردوو بوخچەکەدا.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
ckb: لەم بوخچەدا بنووسە بۆ ئەوەی لیستی بەردەستەکان بپاڵێویت %s.

en: Filter
ckb: پاڵاوتن

en: Choose all
ckb: هەمووی هەڵبژێرە

en: Click to choose all %s at once.
ckb: کرتە بکە بۆ هەڵبژاردنی هەموو %s بەیەکجار.

en: Choose
ckb: ‌هەڵبژاردن

en: Remove
ckb: لابردن

en: Chosen %s
ckb: %s هەڵبژێردراوەکان

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
ckb: ئەمە لیستی هەڵبژێردراوی %s. دەتوانیت هەندێکیان لاببەیت بە هەڵبژاردنییان لەم بوخچەی خوارەوە و پاشان کرتەکردن لەسەر ئاراستەی "لابردن" لە نێوان هەردوو بوخچەکەدا.

en: Remove all
ckb: لابردنی هەمووی

en: Click to remove all chosen %s at once.
ckb: کرتە بکە بۆ لابردنی هەموو ئەوانەی هەڵبژێردراون %sبە یەکجار.

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
ckb[0]: ‫%(sel)s لە %(cnt)s هەڵبژێردراوە
ckb[1]: ‫%(sel)s لە %(cnt)s هەڵبژێردراوە

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
ckb: گۆڕانکاریی پاشەکەوتنەکراوت هەیە لەسەر خانەی یەکلایەنەی شیاوی دەستکاریی. ئەگەر کردارێک ئەنجام بدەیت، گۆڕانکارییە پاشەکەوتنەکراوەکانت لەدەست دەچن.

en: You have selected an action, but you haven’t saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You’ll need to re-run the action.
ckb: چالاکییەکی هەڵبژێردراوت هەیە، بەڵام خانە تاکلایەنەکانت تا ئێستا پاشەکەوت نەکردووە. تکایە کردتە لەسەر باشە بکە بۆ پاشەکەوتکردن. پێویستە دووبارە چالاکییەکە ئەنجام بدەیتەوە.

en: You have selected an action, and you haven’t made any changes on individual fields. You’re probably looking for the Go button rather than the Save button.
ckb: چالاکییەکی هەڵبژێردراوت هەیە، هەروەها هیچ گۆڕانکارییەکت لەسەر خانە تاکلایەنەکانت نیە. ڕەنگە تۆ بەدوای دوگمەی بڕۆدا بگەڕێیت نەک دوگمەی پاشەکەوتکردن.

en: Now
ckb: ئێستا

en: Midnight
ckb: نیوەشەو

en: 6 a.m.
ckb: 6ی بەیانی

en: Noon
ckb: نیوەڕۆ

en: 6 p.m.
ckb: 6ی ئێوارە.

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
ckb[0]: تێبینی: تۆ %s کاتژمێر لەپێش کاتی ڕاژەوەیت.
ckb[1]: تێبینی: تۆ %s کاتژمێر لەپێش کاتی ڕاژەوەیت.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
ckb[0]: تێبینی: تۆ %s کاتژمێر لەدوای کاتی ڕاژەوەیت.
ckb[1]: تێبینی: تۆ %s کاتژمێر لەدوای کاتی ڕاژەوەیت.

en: Choose a Time
ckb: کاتێک دیاریبکە

en: Choose a time
ckb: کاتێک دیاریبکە

en: Cancel
ckb: پاشگەزبوونەوە

en: Today
ckb: ئەمڕۆ

en: Choose a Date
ckb: ڕۆژێک دیاریبکە

en: Yesterday
ckb: دوێنێ

en: Tomorrow
ckb: سبەینێ

en: January
ckb: ‎ڕێبەندان

en: February
ckb: ‎ڕەشەمە

en: March
ckb: نەورۆز

en: April
ckb: ‎گوڵان

en: May
ckb: جۆزەردان

en: June
ckb: ‎پوشپەڕ

en: July
ckb: گەلاوێژ

en: August
ckb: ‎خەرمانان

en: September
ckb: ‎ڕەزبەر

en: October
ckb: ‎گەڵاڕێزان

en: November
ckb: ‎سەرماوەرز

en: December
ckb: ‎بەفرانبار

[ctx: abbrev. month January]
en: Jan
ckb: ‎ڕێبەندان

[ctx: abbrev. month February]
en: Feb
ckb: ڕەشەمە

[ctx: abbrev. month March]
en: Mar
ckb: نەورۆز

[ctx: abbrev. month April]
en: Apr
ckb: گوڵان

[ctx: abbrev. month May]
en: May
ckb: ‎جۆزەردان

[ctx: abbrev. month June]
en: Jun
ckb: پوشپەڕ

[ctx: abbrev. month July]
en: Jul
ckb: ‎گەلاوێژ

[ctx: abbrev. month August]
en: Aug
ckb: خەرمانان

[ctx: abbrev. month September]
en: Sep
ckb: ‎ڕەزبەر

[ctx: abbrev. month October]
en: Oct
ckb: ‎گەڵاڕێزان

[ctx: abbrev. month November]
en: Nov
ckb: ‎سەرماوەرز

[ctx: abbrev. month December]
en: Dec
ckb: ‎بەفرانبار

[ctx: one letter Sunday]
en: S
ckb: ی

[ctx: one letter Monday]
en: M
ckb: د

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
ckb: س

[ctx: one letter Wednesday]
en: W
ckb: چ

[ctx: one letter Thursday]
en: T
ckb: پ

[ctx: one letter Friday]
en: F
ckb: هە

[ctx: one letter Saturday]
en: S
ckb: ش

en: Show
ckb: پیشاندان

en: Hide
ckb: شاردنەوە
