django - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Available %s
bs: Dostupno %s

en: Choose all
bs: Odaberi sve

en: Remove
bs: Ukloni

en: Chosen %s
bs: Odabrani %s

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
bs[0]: Izabran %(sel)s od %(cnt)s
bs[1]: Izabrano %(sel)s od %(cnt)s
bs[2]: Izabrano %(sel)s od %(cnt)s

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
bs: Imate nespašene izmjene na pojedinim uređenim poljima. Ako pokrenete ovu akciju, te izmjene će biti izgubljene.

en: Today
bs: Danas
