django - en to br translation catalogue (20 entries)

en: Available %s
br: Hegerz %s

en: Filter
br: Sil

en: Choose all
br: Dibab an holl

en: Click to choose all %s at once.
br: Klikañ evit dibab an holl %s war un dro.

en: Choose
br: Dibab

en: Remove
br: Lemel kuit

en: Chosen %s
br: Dibabet %s

en: Remove all
br: Lemel kuit pep tra

en: Click to remove all chosen %s at once.
br: Klikañ evit dilemel an holl %s dibabet war un dro.

en: Now
br: Bremañ

en: Midnight
br: Hanternoz

en: 6 a.m.
br: 6e00

en: Noon
br: Kreisteiz

en: Choose a time
br: Dibab un eur

en: Cancel
br: Nullañ

en: Today
br: Hiziv

en: Yesterday
br: Dec'h

en: Tomorrow
br: Warc'hoazh

en: Show
br: Diskouez

en: Hide
br: Kuzhat
