django - en to af translation catalogue (44 entries)

en: Available %s
af: Beskikbare %s

en: This is the list of available %s. You may choose some by selecting them in the box below and then clicking the "Choose" arrow between the two boxes.
af: Hierdie is die lys beskikbare %s. Kies gerus deur hulle in die boksie hieronder te merk en dan die “Kies”-knoppie tussen die boksies te klik.

en: Type into this box to filter down the list of available %s.
af: Tik in hierdie blokkie om die lys beskikbare %s te filtreer.

en: Filter
af: Filteer

en: Choose all
af: Kies almal

en: Click to choose all %s at once.
af: Klik om al die %s gelyktydig te kies.

en: Choose
af: Kies

en: Remove
af: Verwyder

en: Chosen %s
af: Gekose %s

en: This is the list of chosen %s. You may remove some by selecting them in the box below and then clicking the "Remove" arrow between the two boxes.
af: Hierdie is die lys gekose %s. Verwyder gerus deur hulle in die boksie hieronder te merk en dan die “Verwyder”-knoppie tussen die boksies te klik.

en: Remove all
af: Verwyder almal

en: Click to remove all chosen %s at once.
af: Klik om al die %s gelyktydig te verwyder.

en: %(sel)s of %(cnt)s selected | %(sel)s of %(cnt)s selected
af[0]: %(sel)s van %(cnt)s gekies
af[1]: %(sel)s van %(cnt)s gekies

en: You have unsaved changes on individual editable fields. If you run an action, your unsaved changes will be lost.
af: Daar is ongestoorde veranderinge op individuele redigeerbare velde. Deur nou ’n aksie uit te voer, sal ongestoorde veranderinge verlore gaan.

en: You have selected an action, but you haven't saved your changes to individual fields yet. Please click OK to save. You'll need to re-run the action.
af: U het ’n aksie gekies, maar nog nie die veranderinge aan individuele velde gestoor nie. Klik asb. OK om te stoor. Dit sal nodig wees om weer die aksie uit te voer.

en: You have selected an action, and you haven't made any changes on individual fields. You're probably looking for the Go button rather than the Save button.
af: U het ’n aksie gekies en het nie enige veranderinge aan individuele velde aangebring nie. U soek waarskynlik na die Gaan-knoppie eerder as die Stoor-knoppie.

en: Now
af: Nou

en: Midnight
af: Middernag

en: 6 a.m.
af: 06:00

en: Noon
af: Middag

en: 6 p.m.
af: 18:00

en: Note: You are %s hour ahead of server time. | Note: You are %s hours ahead of server time.
af[0]: Let wel: U is %s uur voor die bedienertyd.
af[1]: Let wel: U is %s ure voor die bedienertyd.

en: Note: You are %s hour behind server time. | Note: You are %s hours behind server time.
af[0]: Let wel: U is %s uur agter die bedienertyd.
af[1]: Let wel: U is %s ure agter die bedienertyd.

en: Choose a Time
af: Kies ’n tyd

en: Choose a time
af: Kies ‘n tyd

en: Cancel
af: Kanselleer

en: Today
af: Vandag

en: Choose a Date
af: Kies ’n datum

en: Yesterday
af: Gister

en: Tomorrow
af: Môre

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember

[ctx: one letter Tuesday]
en: T
af: D

[ctx: one letter Thursday]
en: T
af: D

[ctx: one letter Friday]
en: F
af: V

en: Show
af: Wys

en: Hide
af: Versteek
