django - en to gd translation catalogue (6 entries)

en: Sessions
gd: Seiseanan

en: session key
gd: iuchair an t-seisein

en: session data
gd: dàta an t-seisein

en: expire date
gd: falbhaidh an ùine air

en: session
gd: seisean

en: sessions
gd: seiseanan
