django - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: PostgreSQL extensions
eu: PostgreSQL hedapenak

en: Item %(nth)s in the array did not validate:
eu: Array-ko %(nth)s elementua ez da balekoa:

en: Nested arrays must have the same length.
eu: Array habiaratuek luzera bera izan behar dute.

en: Map of strings to strings/nulls
eu: String-etik string/null-era mapa

en: The value of “%(key)s” is not a string or null.
eu: ”%(key)s”-ren balioa ez da string bat, edo null.

en: Could not load JSON data.
eu: Ezin izan dira JSON datuak kargatu.

en: Input must be a JSON dictionary.
eu: Sarrera JSON hiztegi bat izan behar da.

en: Enter two valid values.
eu: Idatzi bi baleko balio.

en: The start of the range must not exceed the end of the range.
eu: Tartearen hasierak ezin du amaierako tartearen balioa gainditu.

en: Enter two whole numbers.
eu: Idatzi bi zenbaki oso.

en: Enter two numbers.
eu: Idatzi bi zenbaki.

en: Enter two valid date/times.
eu: Idatzi bi baleko data/ordu.

en: Enter two valid dates.
eu: Idatzi bi baleko data.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no more than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no more than %(limit_value)d.
eu[0]: Zerrendak elementu %(show_value)d du, ez lituzke %(limit_value)dbaino gehiago izan behar.
eu[1]: Zerrendak %(show_value)d elementu ditu, ez lituzke %(limit_value)d baino gehiago izan behar.

en: List contains %(show_value)d item, it should contain no fewer than %(limit_value)d. | List contains %(show_value)d items, it should contain no fewer than %(limit_value)d.
eu[0]: Zerrendak elementu %(show_value)d du, ez lituzke %(limit_value)d baino gutxiago izan behar.
eu[1]: Zerrendak %(show_value)d elementu ditu, ez lituzke %(limit_value)d baino gutxiago izan behar.

en: Some keys were missing: %(keys)s
eu: Gako batzuk falta dira: %(keys)s

en: Some unknown keys were provided: %(keys)s
eu: Gako ezezagun batzuk eman dira: %(keys)s

en: Ensure that this range is completely less than or equal to %(limit_value)s.
eu: Ziurtatu guztiz tarte hau %(limit_value)s baino txikiagoa edo berdina dela.

en: Ensure that this range is completely greater than or equal to %(limit_value)s.
eu: Ziurtatu guztiz tarte hau %(limit_value)s baino handiagoa edo berdina dela.
