django - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
sq: Mundësi të mëtejshme

en: Flat Pages
sq: Faqe të Thjeshta

en: Example: “/about/contact/”. Make sure to have leading and trailing slashes.
sq: Shembull: “/rreth/kontakt/”. Sigurohuni që vendosni pjerraket përkatëse.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
sq: Kjo vlerë duhet të përmbajë vetëm shkronja, numra, pika, nënvija, vija ndarëse, pjerrake ose shenjën afërsisht.

en: Example: “/about/contact”. Make sure to have a leading slash.
sq: Shembull: “/mbi/kontakt”. Sigurohuni që keni pjerrake paraprirëse.

en: URL is missing a leading slash.
sq: URL-së i mungon një pjerrake në krye.

en: URL is missing a trailing slash.
sq: URL-së i mungon një pjerrake në fund.

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
sq: Ka tashmë një flatpage me url %(url)s për sajtin %(site)s

en: title
sq: titull

en: content
sq: lëndë

en: enable comments
sq: aktivizo komente

en: template name
sq: emër gjedheje

en: Example: “flatpages/contact_page.html”. If this isn’t provided, the system will use “flatpages/default.html”.
sq: Shembull: “flatpages/contact_page.html”. Nëse s’është dhënë një e tillë, sistemi do të përdorë 'flatpages/default.html'.

en: registration required
sq: lypset regjistrim

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
sq: Po iu vu shenjë kësaj, faqen do të jenë në gjendje ta shohin vetëm përdoruesit që kanë bërë hyrjen.

en: sites
sq: sajte

en: flat page
sq: faqe e thjeshtë

en: flat pages
sq: faqe të thjeshta
