django - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Flat Pages
nn: Flatsider

en: URL
nn: Nettadresse

en: Example: “/about/contact/”. Make sure to have leading and trailing slashes.
nn: Eksempel: “/om/kontakt/”. Kontroller at det er ein skråstrek framanfor og bak.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
nn: Dette feltet kan berre innehalde bokstavar, nummer, skilleteikn, understrekar, bindestrekar, skråstrekar eller tilder.

en: Example: “/about/contact”. Make sure to have a leading slash.
nn: Eksempel: “/om/kontakt/”. Kontroller at det er ein skråstrek framanfor.

en: URL is missing a leading slash.
nn: Nettadressa manglar ein skråstrek framanfor.

en: URL is missing a trailing slash.
nn: Nettadressa manglar ein skråstrek bak.

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
nn: Flatside med nettadresse %(url)s eksisterer allereie for sida %(site)s

en: title
nn: tittel

en: content
nn: innhald

en: enable comments
nn: tillat kommentarer

en: template name
nn: malnamn

en: Example: “flatpages/contact_page.html”. If this isn’t provided, the system will use “flatpages/default.html”.
nn: Døme: “flatpages/contact_page.html”. Dersom denne ikkje er oppgjeve vert “flatpages/default.html” brukt.

en: registration required
nn: krevar registrering

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
nn: Dersom denne er kryssa av, kan berre innlogga brukarar sjå sida.

en: sites
nn: nettstadar

en: flat page
nn: flatside

en: flat pages
nn: flatsider
