django - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Flat Pages
gl: Páxinas simples

en: Example: “/about/contact/”. Make sure to have leading and trailing slashes.
gl: Exemplo: “/about/contact”. Lembre incluír as barras inicial e final.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
gl: Este valor soamente pode conter letras, números, puntos, guións baixos, guións, barras inclinadas e tiles do eñe (~).

en: Example: “/about/contact”. Make sure to have a leading slash.
gl: Exemplo: “/about/contact”. Lembre incluír a barra inicial.

en: URL is missing a leading slash.
gl: Falta unha barra inclinada no principio da URL.

en: URL is missing a trailing slash.
gl: Falta unha barra inclinada no final da URL.

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
gl: Xa existe unha páxina simple con url %(url)s no sitio %(site)s

en: title
gl: título

en: content
gl: contido

en: enable comments
gl: activar comentarios

en: template name
gl: nome da plantilla

en: Example: “flatpages/contact_page.html”. If this isn’t provided, the system will use “flatpages/default.html”.
gl: Exemplo: “flatpages/contact_page.html”. Se non se especifica, o sistema usará “flatpages/default.html”.

en: registration required
gl: require rexistro

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
gl: Se se marca, só poderán ver a páxina os usuarios identificados.

en: sites
gl: sitios

en: flat page
gl: páxina simple

en: flat pages
gl: páxinas simples
