django - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Advanced options
af: Gevorderde keuses

en: Flat Pages
af: Plat bladsye

en: Example: '/about/contact/'. Make sure to have leading and trailing slashes.
af: Voorbeeld: “/about/contact/”. Maak seker dat daar skuinsstrepe voor en agter staan.

en: This value must contain only letters, numbers, dots, underscores, dashes, slashes or tildes.
af: Hierdie waarde moet slegs letters, syfers, punte, onderstrepies, koppeltekens, skuinsstrepe of tildes bevat.

en: Example: '/about/contact'. Make sure to have a leading slash.
af: Voorbeeld: “/about/contact”. Maak seker daar is ’n skuinsstreep vooraan.

en: URL is missing a leading slash.
af: ’n Skuinsstreep ontbreek vooraan URL.

en: URL is missing a trailing slash.
af: ’n Skuinsstreep ontbreek agteraan URL.

en: Flatpage with url %(url)s already exists for site %(site)s
af: Plat bladsy met URL %(url)s bestaan reeds vir die werf %(site)s

en: title
af: titel

en: content
af: inhoud

en: enable comments
af: aktiveer opmerkings

en: template name
af: sjabloonnaam

en: Example: 'flatpages/contact_page.html'. If this isn't provided, the system will use 'flatpages/default.html'.
af: Voorbeeld: “flatpages/contact_page.html”. As hierdie nie verskaf word nie sal die stelsel “flatpages/default.html” gebruik.

en: registration required
af: registrasie benodig

en: If this is checked, only logged-in users will be able to view the page.
af: As hierdie gemerk is, sal slegs aangemelde gebruikers die bladsy kan bekyk.

en: sites
af: werwe

en: flat page
af: plat bladsy

en: flat pages
af: plat bladsye
