django - en to bg translation catalogue (79 entries)

en: Personal info
bg: Лична информация

en: Permissions
bg: Права

en: Important dates
bg: Важни дати

en: %(name)s object with primary key %(key)r does not exist.
bg: %(name)s обект с първичен ключ %(key)r не съществува.

en: Password changed successfully.
bg: Паролата беше променена успешно.

en: Change password: %s
bg: Промени парола: %s

en: Authentication and Authorization
bg: Аутентикация и оторизация

en: password
bg: парола

en: last login
bg: последно вписване

en: No password set.
bg: Не е зададена парола.

en: Invalid password format or unknown hashing algorithm.
bg: Невалиден формат за парола или неизвестен алгоритъм за хеширане.

en: The two password fields didn’t match.
bg: Двете полета за паролата не съвпадат.

en: Password
bg: Парола

en: Password confirmation
bg: Потвърждение на паролата

en: Enter the same password as before, for verification.
bg: Въведете същата парола като преди, за да потвърдите.

en: Raw passwords are not stored, so there is no way to see this user’s password, but you can change the password using <a href="{}">this form</a>.
bg: Паролите не се съхраняват в чист вид, така че е невъзможно да видите паролата на този потребител, но можете да промените паролата чрез <a href="{}">този формуляр</a>.

en: Please enter a correct %(username)s and password. Note that both fields may be case-sensitive.
bg: Моля, въведете правилните %(username)s и парола. Имайте предвид, че и двете полета могат да бъдат с малки или главни букви.

en: This account is inactive.
bg: Този профил е неактивен.

en: Email
bg: Имейл

en: New password
bg: Нова парола

en: New password confirmation
bg: Потвърждение на новата парола

en: Your old password was entered incorrectly. Please enter it again.
bg: Въвели сте погрешна стара парола. Въведете я отново.

en: Old password
bg: Стара парола

en: Password (again)
bg: Парола (отново)

en: algorithm
bg: алгоритъм

en: iterations
bg: повторения

en: hash
bg: хеш

en: variety
bg: разнообразие

en: version
bg: версия

en: memory cost
bg: разход памет

en: time cost
bg: разход време

en: parallelism
bg: паралелизъм

en: work factor
bg: работен фактор

en: checksum
bg: чексума

en: block size
bg: размер на блока

en: name
bg: име

en: content type
bg: тип на съдържанието

en: codename
bg: код

en: permission
bg: право

en: permissions
bg: права

en: group
bg: група

en: groups
bg: групи

en: superuser status
bg: статут на супер-потребител

en: Designates that this user has all permissions without explicitly assigning them.
bg: Указва, че този потребител има всички права (без да има нужда да се изброяват изрично).

en: The groups this user belongs to. A user will get all permissions granted to each of their groups.
bg: Групите на които този потребител принадлежи. Потребителят ще получи всички разрешения, дадени на всяка една от своите групи.

en: user permissions
bg: права на потребител

en: Specific permissions for this user.
bg: Специфични права за този потребител

en: username
bg: потребител

en: Required. 150 characters or fewer. Letters, digits and @/./+/-/_ only.
bg: Задължително. 150 знака или по-малко. Букви, цифри и @/./+/-/_ .

en: A user with that username already exists.
bg: Потребител с това потребителско име вече съществува.

en: first name
bg: собствено име

en: last name
bg: фамилно име

en: email address
bg: имейл адрес

en: staff status
bg: статус на персонал

en: Designates whether the user can log into this admin site.
bg: Указва дали този потребител има достъп до административния панел.

en: active
bg: активен

en: Designates whether this user should be treated as active. Unselect this instead of deleting accounts.
bg: Указва дали този потребител трябва да се третира като активен. Премахнете тази отметката, вместо да изтривате профили.

en: date joined
bg: дата на регистриране

en: user
bg: потребител

en: users
bg: потребители

en: This password is too short. It must contain at least %(min_length)d character. | This password is too short. It must contain at least %(min_length)d characters.
bg[0]: Паролата е прекалено къса. Трябва да съдържа поне %(min_length)d символ.
bg[1]: Паролата е прекалено къса. Трябва да съдържа поне %(min_length)d символа.

en: Your password must contain at least %(min_length)d character. | Your password must contain at least %(min_length)d characters.
bg[0]: Вашата парола трябва да съдържа поне %(min_length)d символ.
bg[1]: Вашата парола трябва да съдържа поне %(min_length)d символа.

en: The password is too similar to the %(verbose_name)s.
bg: Паролата е много подобна на %(verbose_name)s.

en: Your password can’t be too similar to your other personal information.
bg: Вашата парола не може да прилича на останалата Ви лична информация.

en: This password is too common.
bg: Тази парола е често срещана.

en: Your password can’t be a commonly used password.
bg: Вашата парола не може да бъде често срещана.

en: This password is entirely numeric.
bg: Тази парола е изцяло от цифри.

en: Your password can’t be entirely numeric.
bg: Вашата парола не може да бъде само от цифри.

en: Password reset on %(site_name)s
bg: Промяна на парола за %(site_name)s

en: Enter a valid username. This value may contain only English letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
bg: Въведете валидно потребителско име. То може да съдържа само букви на латиница, цифри и @/./+/-/_ символи.

en: Enter a valid username. This value may contain only letters, numbers, and @/./+/-/_ characters.
bg: Въведете валидно потребителско име. То може да съдържа само букви, цифри и @/./+/-/_ символи.

en: Logged out
bg: Извън системата

en: Password reset
bg: Забравена парола

en: Password reset sent
bg: Нулиране на паролата е изпратено

en: Enter new password
bg: Въведете нова парола

en: Password reset unsuccessful
bg: Неуспешна промяна на паролата

en: Password reset complete
bg: Промяната на парола завърши

en: Password change
bg: Промяна на парола

en: Password change successful
bg: Паролата е сменена успешно
