django - en to lt translation catalogue (66 entries)

en: Administrative Documentation
lt: Administravimo dokumentacija

en: Home
lt: Pradinis

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Bookmarklets
lt: Greitosios žymės

en: Documentation bookmarklets
lt: Doumentacijos greitosios žymės

en: To install bookmarklets, drag the link to your bookmarks toolbar, or right-click the link and add it to your bookmarks. Now you can select the bookmarklet from any page in the site.
lt: Greitųjų žymių įdiegimui, nutempkite nuorodą į greitųjų žymių juostą, arba spauskite dešinį pelės klavišą ir pridėkite prie greitųjų žymių. Dabar galite pasirinkti greitąją žymę iš bet kurio tinklalapio puslapio.

en: Documentation for this page
lt: Šio puslapio dokumentacija

en: Jumps you from any page to the documentation for the view that generates that page.
lt: Pereina iš bet kurio puslapio į jo view funkcijos dokumentaciją, kuri sukūria tą puslapį

en: Tags
lt: Žymenos

en: List of all the template tags and their functions.
lt: Sąrašas visų šablono žymenų ir jų funkcijų.

en: Filters
lt: Filtrai

en: Filters are actions which can be applied to variables in a template to alter the output.
lt: Filtrai yra veiksmai, kurie gali būti pritaikyti šablono kintamiesiems, kad pakeisti jų išvestį.

en: Models
lt: Modeliai

en: Models are descriptions of all the objects in the system and their associated fields. Each model has a list of fields which can be accessed as template variables
lt: Modeliai yra visų sistemos objektų ir su jais susijusių laukų apibūdinimai. Kiekvienas modelis turi sąrašą laukų, kuriuos galima pasiekti kaip šablono kintamuosius.

en: Views
lt: Rodiniai

en: Each page on the public site is generated by a view. The view defines which template is used to generate the page and which objects are available to that template.
lt: Kiekvienas puslapis viešame tinklalapyje sugeneruojamas pagal rodmenis. Rodmuo apibūdina kuris šablonas yra naudojamas generuojant puslapį ir kurie objektai yra suteikiami tam šablonui.

en: Tools for your browser to quickly access admin functionality.
lt: Įrankiai Jūsų naršyklėi, kad greitai pasiektumėte administravimo funkcionalumą.

en: Please install docutils
lt: Įdiekite docutils

en: The admin documentation system requires Python's <a href="%(link)s">docutils</a> library.
lt: Administravimo dokumentacijos sistema reikalauja Python'o bibliotekos <a href="%(link)s">docutils</a>.

en: Please ask your administrators to install <a href="%(link)s">docutils</a>.
lt: Prašykite kad administratorius įdiegtų <a href="%(link)s">docutils</a>.

en: Model: %(name)s
lt: Modelis: %(name)s

en: Fields
lt: Laukai

en: Field
lt: Laukas

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Methods with arguments
lt: Metodai su argumentais

en: Method
lt: Metodas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Back to Model documentation
lt: Grįžti į modelio dokumentaciją

en: Model documentation
lt: Modelio dokumentacija

en: Model groups
lt: Modelio grupės

en: Templates
lt: Šablonai

en: Template: %(name)s
lt: Šablonas: %(name)s

en: Template: "%(name)s"
lt: Šablonas: "%(name)s"

note: Translators: Search is not a verb here, it qualifies path (a search path)
en: Search path for template "%(name)s":
lt: Ieškoti kelio šablonui "%(name)s":

en: (does not exist)
lt: (neegzistuoja)

en: Back to Documentation
lt: Grįžti į dokumentacija

en: Template filters
lt: Šablono filtrai

en: Template filter documentation
lt: Šablono filtro dokumentacija

en: Built-in filters
lt: Standartiniai filtrai

en: To use these filters, put <code>%(code)s</code> in your template before using the filter.
lt: Kad panaudoti šiuos filtrus, prieš naudojant filtrą šablone įveskite <code>%(code)s</code>.

en: Template tags
lt: Šablono žymenos

en: Template tag documentation
lt: Šablono žymenos dokumentacija

en: Built-in tags
lt: Standartinės žymenos

en: To use these tags, put <code>%(code)s</code> in your template before using the tag.
lt: Kad panaudoti šias žymenas, prieš naudojant žymeną šablone įveskite <code>%(code)s</code>.

en: View: %(name)s
lt: Rodinys: %(name)s

en: Context:
lt: Konstekstas:

en: Templates:
lt: Šablonai:

en: Back to View documentation
lt: Grįžti į rodinio dokumentaciją

en: View documentation
lt: Žiūrėti dokumentaciją

en: Jump to namespace
lt: Eiti į vardų plotmę

en: Empty namespace
lt: Tuščia vardų plotmė

en: Views by namespace %(name)s
lt: Rodiniai pagal vardų plotmes %(name)s

en: Views by empty namespace
lt: Rodiniai pagal tuščias vardų plotmes.

en: 
        View function: <code>%(full_name)s</code>. Name: <code>%(url_name)s</code>.
lt: 
    Rodinio funkcija: <code>%(full_name)s</code>. Pavadinimas: <code>%(url_name)s</code>.

en: tag:
lt: žymė:

en: filter:
lt: filtras:

en: view:
lt: vaizdas:

en: App %(app_label)r not found
lt: %(app_label)r aplikacija nerasta

en: Model %(model_name)r not found in app %(app_label)r
lt: Modelis %(model_name)r programoje %(app_label)r nerastas

en: model:
lt: modelis:

en: the related `%(app_label)s.%(data_type)s` object
lt: susijęs `%(app_label)s.%(data_type)s` objektas

en: related `%(app_label)s.%(object_name)s` objects
lt: susiję`%(app_label)s.%(object_name)s` objektai

en: all %s
lt: visi %s

en: number of %s
lt: %s skaičius

en: %s does not appear to be a urlpattern object
lt: %s neatrodo kaip urlpattern objektas
