django - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Administrative Documentation
af: Administratiewe dokumentasie

en: Home
af: Tuisblad

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Documentation for this page
af: Dokumentasie vir dié bladsy

en: Jumps you from any page to the documentation for the view that generates that page.
af: Neem jou van enige bladsy na die dokumentasie vir die vertooning wat daardie bladsy genereer.

en: List of all the template tags and their functions.
af: Lys van alle templaat tags en hulle funksies.

en: Each page on the public site is generated by a view. The view defines which template is used to generate the page and which objects are available to that template.
af: Elke bladsy op die publieke werf word gegenereer deur 'n vertoning. Die vertoning definiëer watter templaat word gebruik om die bladsy te genereer en watter objekte is beskikbaar aan daardie templaat.

en: Please install docutils
af: Installeer asseblief docutils

en: The admin documentation system requires Python’s <a href="%(link)s">docutils</a> library.
af: Die admin dokumentasie stelsel benodig Python se <a href="%(link)s">docutils</a> biblioteek.

en: Please ask your administrators to install <a href="%(link)s">docutils</a>.
af: Vra asseblief jou administrateurs om <a href="%(link)s">docutils</a> te installeer.

en: Fields
af: Velde

en: Field
af: Veld

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Back to Model documentation
af: Terug na Model dokumentasie

en: Model documentation
af: Model dokumentasie

en: Model groups
af: Model groepe

en: Templates
af: Template

en: Template: %(name)s
af: Templaat: %(name)s

en: Template: <q>%(name)s</q>
af: Templaat: <q>%(name)s</q>

en: (does not exist)
af: (bestaan nie)

en: all %s
af: alle %s
