django - en to my translation catalogue (41 entries)

en: Afrikaans
my: အာဖရိကန်

en: Arabic
my: အာရပ်

en: Bulgarian
my: ဘူဂေးရီယန်

en: Bengali
my: ဘင်းဂလီ

en: Bosnian
my: ဘော့်စ်နီယန်

en: Catalan
my: ကက်တလန်

en: Czech
my: ချက်

en: Welsh
my: ဝေးလ်

en: Danish
my: ဒိန်းမတ်

en: German
my: ဂျာမန်

en: Greek
my: ဂရိ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်

en: British English
my: ဗြိတိသျှအင်္ဂလိပ်

en: Spanish
my: စပိန်

en: and
my: နှင့်

en: Email address
my: အီးမေးလ်လိပ်စာ

en: Integer
my: ကိန်းပြည့်

en: IPv4 address
my: အိုင်ပီဗီ၄လိပ်စာ

en: IP address
my: အိုင်ပီလိပ်စာ

en: Text
my: စာသား

en: URL
my: ယူအာအယ်

en: File
my: ဖိုင်

en: Image
my: ပံု

en: Order
my: မှာကြား

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Unknown
my: အမည်မသိ

en: Yes
my: ဟုတ်

en: No
my: မဟုတ်

en: %(size)d byte | %(size)d bytes
my[0]: %(size)d ဘိုက်များ

en: %s KB
my: %s ကီလိုဘိုက်

en: %s MB
my: %s မက်ဂါဘိုက်

en: %s GB
my: %s ဂစ်ဂါဘိုက်

en: %s TB
my: %s တီရာဘိုက်

en: %s PB
my: %s ပီတာဘိုက်

en: p.m.
my: ညနေ

en: a.m.
my: မနက်

en: PM
my: ညနေ

en: AM
my: မနက်

en: midnight
my: သန်းခေါင်

en: noon
my: မွန်းတည့်

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့
