django - en to ig translation catalogue (266 entries)

en: Arabic
ig: Arabici

en: Algerian Arabic
ig: Arabici ndị Algeria

en: Bulgarian
ig: Bulgaria

en: Belarusian
ig: Belarusia

en: Danish
ig: Danishi

en: German
ig: Germani

en: Lower Sorbian
ig: Sorbian nke Ala

en: Greek
ig: Greeki

en: English
ig: Bekee

en: Australian English
ig: Bekee ndị Australia

en: British English
ig: Bekee ndị Britain

en: Spanish
ig: Spanishi

en: Argentinian Spanish
ig: Spanishi ndị Argentina

en: Colombian Spanish
ig: Spanishi ndị Colombia

en: Mexican Spanish
ig: Spanishi ndị Mexico

en: Nicaraguan Spanish
ig: Spanishi ndị Nicaraguan

en: Venezuelan Spanish
ig: Spanishi ndị Venezuela

en: Finnish
ig: Finnishi

en: French
ig: Fụrenchị

en: Irish
ig: Irishi

en: Scottish Gaelic
ig: Scottish Gaelici

en: Galician
ig: Galiciani

en: Hebrew
ig: Hibru

en: Upper Sorbian
ig: Sorbian nke Elu

en: Armenian
ig: Armeniani

en: Igbo
ig: ìgbò

en: Icelandic
ig: Icelandici

en: Japanese
ig: Japanisi

en: Norwegian Bokmål
ig: Bokmål ndị Norway

en: Norwegian Nynorsk
ig: Nynorsk ndị Norway

en: Ossetic
ig: Ossetici

en: Polish
ig: Polishi

en: Portuguese
ig: Portuguisi

en: Brazilian Portuguese
ig: Portuguese ndị Brazil

en: Romanian
ig: Romaniani

en: Russian
ig: Russiani

en: Slovak
ig: Slovaki

en: Slovenian
ig: Sloveniani

en: Albanian
ig: Albaniani

en: Serbian
ig: Serbiani

en: Serbian Latin
ig: Serbian Latini

en: Swedish
ig: Swedishi

en: Turkish
ig: Turkishi

en: Ukrainian
ig: Ukrainiani

en: Uzbek
ig: Uzbeki

en: Vietnamese
ig: Vietnamesi

en: Simplified Chinese
ig: Chinisi Ndị Mfe

en: Traditional Chinese
ig: Odịnala Chinisi

en: Messages
ig: Ozi

en: Site Maps
ig: Maapụ Saịtị

en: Static Files
ig: Faịlụ Nkwụsiri ike

en: Syndication
ig: Nyefee Njikwa

en: That page number is not an integer
ig: Nọmba peeji ahụ abụghị onu ogugu

en: That page number is less than 1
ig: Nọmba peeji ahụ erughị 1

en: That page contains no results
ig: Peeji ahụ enweghị nsonaazụ ọ bụla

en: Enter a valid value.
ig: Tinye uru zuru oke.

en: Enter a valid URL.
ig: Tinye URL zuru oke.

en: Enter a valid integer.
ig: Tinye nọmba zuru oke.

en: Enter a valid email address.
ig: Tinye adreesị ozi ịntanetị n'zuru oke.

note: Translators: "letters" means latin letters: a-z and A-Z.
en: Enter a valid “slug” consisting of letters, numbers, underscores or hyphens.
ig: Tinye “slug” zuru oke nke mejupụtara mkpụrụedemede, ọnụọgụ, underscores ma ọ bụ hyphens.

en: Enter a valid “slug” consisting of Unicode letters, numbers, underscores, or hyphens.
ig: Tinye “slug” zuru oke nke mejupụtara Unicode mkpụrụedemede, ọnụọgụ, underscores ma ọ bụ hyphens.

en: Enter a valid IPv4 address.
ig: Tinye adreesị IPv4 zuru oke.

en: Enter a valid IPv6 address.
ig: Tinye adreesị IPv6 zuru oke.

en: Enter a valid IPv4 or IPv6 address.
ig: Tinye adreesị IPv4 ma obu IPv6 zuru oke.

en: Enter only digits separated by commas.
ig: Tinye naanị ọnụọgụ kewapụrụ site na comma.

en: Ensure this value is %(limit_value)s (it is %(show_value)s).
ig: Gbaa mbọ hụ na  %(limit_value)s (ọ bụ %(show_value)s).

en: Ensure this value is less than or equal to %(limit_value)s.
ig: Gbaa mbọ hụ na orughị ma ọ bụ hara nhata %(limit_value)s.

en: Ensure this value is greater than or equal to %(limit_value)s.
ig: Gbaa mbọ hụ na okarịa ma ọ bụ hara nhata%(limit_value)s.

en: Ensure this value has at least %(limit_value)d character (it has %(show_value)d). | Ensure this value has at least %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
ig[0]: Gbaa mbọ hụ na a nwere opekata mpe %(limit_value)d odide (o nwere %(show_value)d).

en: Ensure this value has at most %(limit_value)d character (it has %(show_value)d). | Ensure this value has at most %(limit_value)d characters (it has %(show_value)d).
ig[0]: Gbaa mbọ hụ na a nwere kacha %(limit_value)d odide (o nwere%(show_value)d).

en: Enter a number.
ig: Tinye nọmba.

en: Ensure that there are no more than %(max)s digit in total. | Ensure that there are no more than %(max)s digits in total.
ig[0]: Gbaa mbọ hụ na ọ dighi karịrị %(max)s nọmba na mkpokọta.

en: Ensure that there are no more than %(max)s decimal place. | Ensure that there are no more than %(max)s decimal places.
ig[0]: Gbaa mbọ hụ na ọ dighi karịrị %(max)s na ebe ntụpọ.

en: Ensure that there are no more than %(max)s digit before the decimal point. | Ensure that there are no more than %(max)s digits before the decimal point.
ig[0]: Gbaa mbọ hụ na ọ dighi karịrị %(max)s  nọmba tupu akụkụ ebe ntụpọ.

en: File extension “%(extension)s” is not allowed. Allowed extensions are: %(allowed_extensions)s.
ig: Ndọtị Faịlị “%(extension)s”anaghị anabata. Ndọtị nke kwere n'nabata bu: %(allowed_extensions)s.

en: Null characters are not allowed.
ig: Anabataghị ihe odide n'enweghị isi.

en: and
ig: na

en: %(model_name)s with this %(field_labels)s already exists.
ig: %(model_name)s ya na nke a %(field_labels)s dị adị.

en: Value %(value)r is not a valid choice.
ig: Nọmba %(value)r abụghị ezigbo nhọrọ.

en: This field cannot be null.
ig: Ebe a enweghị ike ịbụ ihe efu.

en: This field cannot be blank.
ig: Ebe a enweghị ike ịbụ ohere efu.

en: %(model_name)s with this %(field_label)s already exists.
ig: %(model_name)s ya na nke a %(field_label)s dị adi.

note: Translators: The 'lookup_type' is one of 'date', 'year' or 'month'. Eg: "Title must be unique for pub_date year"
en: %(field_label)s must be unique for %(date_field_label)s %(lookup_type)s.
ig: %(field_label)s ga-abụ ihe pụrụ iche maka %(date_field_label)s %(lookup_type)s.

en: Field of type: %(field_type)s
ig: Ebe a nke ụdị: %(field_type)s

en: “%(value)s” value must be either True or False.
ig: “%(value)s” uru a ga-abụrịrị Eziokwu ma ọ bụ Ugha.

en: “%(value)s” value must be either True, False, or None.
ig: “%(value)s”uru a ga-abụrịrị Eziokwu, Ugha, ma ọ bụ Onweghị.

en: Boolean (Either True or False)
ig: Boolean (Eziokwu ma o bụ Ugha)

en: String (up to %(max_length)s)
ig: String (ruo %(max_length)s)

en: Comma-separated integers
ig: Rikom-kewapụrụ nomba

en: “%(value)s” value has an invalid date format. It must be in YYYY-MM-DD format.
ig: “%(value)s” uru a nwere usoro nke n'adịghị adị. Ọ ga-abụrịrị n'ụdị YYYY-MM-DD.

en: “%(value)s” value has the correct format (YYYY-MM-DD) but it is an invalid date.
ig: “%(value)s”uru a nwere usoro ziri ezi (YYYY-MM-DD) mana ọ bụ ụbọchị n'abaghị uru.

en: Date (without time)
ig: Ubọchị (na-enweghị oge)

en: “%(value)s” value has an invalid format. It must be in YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ] format.
ig: “%(value)s” uru a nwere usoro nke n'adịghị adị. Ọ ga-abụrịrị n'ụdị YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ] usoro.

en: “%(value)s” value has the correct format (YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ]) but it is an invalid date/time.
ig: “%(value)s”uru a nwere usoro ziri ezi (YYYY-MM-DD HH:MM[:ss[.uuuuuu]][TZ])mana ọ bụ ụbọchị n'abaghị uru.

en: Date (with time)
ig: Ubọchị (na oge)

en: “%(value)s” value must be a decimal number.
ig: “%(value)s” uru a ga-abụrịrị nọmba ntụpọ.

en: Decimal number
ig: Nọmba ntụpọ.

en: “%(value)s” value has an invalid format. It must be in [DD] [[HH:]MM:]ss[.uuuuuu] format.
ig: “%(value)s”uru a nwere usoro nke n'adịghị adị. Ọ ga-abụrịrị n'ụdị [DD] [[HH:]MM:]ss[.uuuuuu]usoro.

en: Duration
ig: Oge ole

en: Email address
ig: Adreesị ozi ịntanetị

en: File path
ig: Uzọ Faịlụ di

en: “%(value)s” value must be a float.
ig: “%(value)s”uru a ga-abụrịrị float.

en: Floating point number
ig: Nọmba ebe floating no

en: “%(value)s” value must be an integer.
ig: “%(value)s” uru a ga-abụrịrị onu ogugu

en: Integer
ig: Onu ogugu

en: Big (8 byte) integer
ig: Onu ogugu (8 byte) nnukwu

en: IPv4 address
ig: Adreesị IPv4

en: IP address
ig: Adreesị IP

en: “%(value)s” value must be either None, True or False.
ig: “%(value)s”uru a ga-abụrịrị na Odighị, Eziokwu ma ọ bụ.Ugha.

en: Boolean (Either True, False or None)
ig: Boolean (Ihe a ga abụriri eziokwu, ụgha ma ọ bu na onweghi)

en: Positive big integer
ig: Nnukwu nomba nke oma

en: Positive integer
ig: Nọmba nke oma

en: Positive small integer
ig: Obere nọmba nke oma

en: Slug (up to %(max_length)s)
ig: Slug (ruo %(max_length)s)

en: Small integer
ig: Onu ogugu nke obere

en: Text
ig: Ederede

en: “%(value)s” value has an invalid format. It must be in HH:MM[:ss[.uuuuuu]] format.
ig: “%(value)s” uru a nwere usoro nke n'adịghị adị. Ọ ga-abụrịrị n'ụdị HH:MM[:ss[.uuuuuu]]usoro.

en: “%(value)s” value has the correct format (HH:MM[:ss[.uuuuuu]]) but it is an invalid time.
ig: “%(value)s” uru a nwere usoro ziri ezi (HH:MM[:ss[.uuuuuu]]) mana ọ bu oge  n'abaghị uru.

en: Time
ig: Oge

en: “%(value)s” is not a valid UUID.
ig: “%(value)s”abụghị UUID n’kwesịrị ekwesị.

en: File
ig: Faịlụ

en: Image
ig: Foto

en: A JSON object
ig: Ihe JSON

en: Value must be valid JSON.
ig: Uru a ga-abụrịrị JSON n’kwesịrị ekwesị.

en: %(model)s instance with %(field)s %(value)r does not exist.
ig: %(model)s dịka %(field)s %(value)r adịghị adị.

en: Foreign Key (type determined by related field)
ig: Foreign Key (ụdị kpebiri site na mpaghara metụtara)

en: One-to-one relationship
ig: Mmekọrịta otu-na-otu

en: %(from)s-%(to)s relationship
ig: %(from)s-%(to)s mmekọrịta

en: %(from)s-%(to)s relationships
ig: %(from)s-%(to)s mmekọrịta

en: Many-to-many relationship
ig: Mmekọrịta otutu-na-otutu

en: This field is required.
ig: Ebe a kwesiri ekwesi.

en: Enter a whole number.
ig: Tinye nọmba onu ogugu.

en: Enter a valid date.
ig: Tinye ụbọchị zuru oke.

en: Enter a valid time.
ig: Tinye oge zuru oke.

en: Enter a valid date/time.
ig: Tinye ụbọchị / oge zuru oke

en: Enter a valid duration.
ig: Tinye oge onuno zuru oke.

en: The number of days must be between {min_days} and {max_days}.
ig: Onu ogugu ubochi a gha aburiri n’agbata {min_days} na {max_days}.

en: No file was submitted. Check the encoding type on the form.
ig: Onweghi faịlụ a debanyere. Lee ụdị encoding a ntinye na ederede.

en: No file was submitted.
ig: E nweghị faịlụ e watara

en: The submitted file is empty.
ig: O nweghị ihe dị n'ime faịlụ e wetara

en: Ensure this filename has at most %(max)d character (it has %(length)d). | Ensure this filename has at most %(max)d characters (it has %(length)d).
ig[0]: Gbaa mbọ hụ na aha faịlụ a nwere kacha %(max)d odide (o nwere %(length)d).

en: Please either submit a file or check the clear checkbox, not both.
ig: Biko nyefee faịlụ a ma ọ bụ tinye akara na igbe akara, ọ bụghị ha abụọ.

en: Upload a valid image. The file you uploaded was either not an image or a corrupted image.
ig: Bugote foto n’zuru oke. Faịlụ a ị bugoro abụghị foto ma ọ bụ foto rụrụ arụ.

en: Select a valid choice. %(value)s is not one of the available choices.
ig: Họrọ ezigbo nhọrọ. %(value)sabụghị otu nhọrọ n'ime nke dịnụ.

en: Enter a list of values.
ig: Tinye ndepụta nke ụkpụrụ.

en: Enter a complete value.
ig: Tinye uru zuru okè

en: Enter a valid UUID.
ig: Tinye UUID kwesịrị ekwesị

en: Enter a valid JSON.
ig: Tinye JSON kwesịrị ekwesị

en: (Hidden field %(name)s) %(error)s
ig: (Ebe ezoro ezo%(name)s) %(error)s

en: ManagementForm data is missing or has been tampered with
ig: Data ManagementForm na-efu efu ma ọ bụ a kpara ya aka

en: Please submit %d or fewer forms. | Please submit %d or fewer forms.
ig[0]: Biko nyefee %d ma ọ bụ fomụ di ole na ole.

en: Please submit %d or more forms. | Please submit %d or more forms.
ig[0]: Biko nyefee%d ma ọ bụ fomụ karịrị otu ahụ

en: Order
ig: Usoro

en: Delete
ig: Hichapụ

en: Please correct the duplicate data for %(field)s.
ig: Biko dozie data oji abuo a maka %(field)s.

en: Please correct the duplicate data for %(field)s, which must be unique.
ig: Biko dozie data oji abuo a maka %(field)s, nke gha diriri iche.

en: Please correct the duplicate data for %(field_name)s which must be unique for the %(lookup)s in %(date_field)s.
ig: Biko dozie data oji abuo a maka %(field_name)s nke gha diriri iche maka %(lookup)s n'ime %(date_field)s.

en: Please correct the duplicate values below.
ig: Biko dozie uru oji abuo nke no n'okpuru.

en: The inline value did not match the parent instance.
ig: Uru inline a adabaghị na parent instance.

en: Select a valid choice. That choice is not one of the available choices.
ig: Họrọ ezigbo nhọrọ. Nhọrọ a abụghị otu nhọrọ dịnụ.

en: “%(pk)s” is not a valid value.
ig: %(pk)sabụghi uru kwesịrị ekwesị

en: %(datetime)s couldn’t be interpreted in time zone %(current_timezone)s; it may be ambiguous or it may not exist.
ig: %(datetime)s enweghị ike ịkọwa na mpaghara oge %(current_timezone)s; onwere ike iju anya ma obu ọ gaghị adị.

en: Clear
ig: Kpochapu

en: Currently
ig: Ugbu a

en: Change
ig: Gbanwee

en: Unknown
ig: Ihe N’amaghi

en: Yes
ig: Ee

en: No
ig: Mba

note: Translators: Please do not add spaces around commas.
en: yes,no,maybe
ig: ee, mba, nwere ike

en: midnight
ig: etiti Abalị

en: noon
ig: Ehihie

en: Monday
ig: Mọnde

en: Tuesday
ig: Tiuzdee

en: Wednesday
ig: Wenezdee

en: Thursday
ig: Tọọzdee

en: Friday
ig: Fraịdee

en: Saturday
ig: Satọdee

en: Sunday
ig: Mbọsi Uka

en: Mon
ig: Mọnde

en: Tue
ig: Tiu

en: Wed
ig: Wen

en: Thu
ig: Tọọ

en: Fri
ig: Fraị

en: Sun
ig: Ụka

en: January
ig: Jenụwarị

en: February
ig: Febrụwarị

en: March
ig: Maachị

en: April
ig: Eprel

en: May
ig: Mee

en: June
ig: Juun

en: July
ig: Julaị

en: August
ig: Ọgọọst

en: September
ig: Septemba

en: October
ig: Ọktoba

en: November
ig: Novemba

en: December
ig: Disemba

en: jan
ig: jen

en: mar
ig: maa

en: apr
ig: epr

en: may
ig: mee

en: jun
ig: juu

en: aug
ig: ọgọ

en: oct
ig: ọkt

en: dec
ig: dis

[ctx: abbrev. month]
en: Jan.
ig: Jenụwarị

[ctx: abbrev. month]
en: March
ig: Maachị

[ctx: abbrev. month]
en: April
ig: Eprel

[ctx: abbrev. month]
en: May
ig: Mee

[ctx: abbrev. month]
en: June
ig: Juun

[ctx: abbrev. month]
en: July
ig: Julaị

[ctx: abbrev. month]
en: Aug.
ig: Ọgọ.

[ctx: abbrev. month]
en: Sept.
ig: Sep.

[ctx: abbrev. month]
en: Oct.
ig: Ọkt.

[ctx: abbrev. month]
en: Dec.
ig: Dis.

[ctx: alt. month]
en: January
ig: Jenụwarị

[ctx: alt. month]
en: February
ig: Febrụwarị

[ctx: alt. month]
en: March
ig: Maachị

[ctx: alt. month]
en: April
ig: Eprel

[ctx: alt. month]
en: May
ig: Mee

[ctx: alt. month]
en: June
ig: Juun

[ctx: alt. month]
en: July
ig: Julaị

[ctx: alt. month]
en: August
ig: Ọgọọst

[ctx: alt. month]
en: September
ig: Septemba

[ctx: alt. month]
en: October
ig: Ọktoba

[ctx: alt. month]
en: November
ig: Novemba

[ctx: alt. month]
en: December
ig: Disemba

en: This is not a valid IPv6 address.
ig: Nke a abaghị adresị IPv6 zuru oke.

en: or
ig: ma obu

en: %d year | %d years
ig[0]: %d afọ

en: %d month | %d months
ig[0]: %dọnwa

en: %d week | %d weeks
ig[0]: %d izu

en: %d day | %d days
ig[0]: %d ụbọchị

en: %d hour | %d hours
ig[0]: %d awa

en: %d minute | %d minutes
ig[0]: %d nkeji

en: Forbidden
ig: Amachibidoro

en: CSRF verification failed. Request aborted.
ig: Nyocha CSRF emeghị nke ọma. Ajuju atọrọ..

en: You are seeing this message because this HTTPS site requires a “Referer header” to be sent by your Web browser, but none was sent. This header is required for security reasons, to ensure that your browser is not being hijacked by third parties.
ig: I na-ahụ ozi a n'ihi na saịtị HTTPS a chọrọ “Onye isi okwu” ka ihe nchọgharị weebụ gị zitere gị, mana onweghi nke zitere. Achọrọ isi ihe a maka ebumnuche nchekwa, iji jide n’aka na ndị ọzọ anaghị egbochi ihe nchọgharị gị.

en: If you have configured your browser to disable “Referer” headers, please re-enable them, at least for this site, or for HTTPS connections, or for “same-origin” requests.
ig: Ọ bụrụ na ihazila ihe nchọgharị gị iji gbanyụọ ndị na-eji “ndị nnọchianya”, biko jisie iketiachi ya, ma ọ dịkarịa maka saịtị a, ma ọ bụ maka njikọ HTTPS, ma ọ bụ maka a arịrịọ “otu ụdị”.

en: If you are using the <meta name="referrer" content="no-referrer"> tag or including the “Referrer-Policy: no-referrer” header, please remove them. The CSRF protection requires the “Referer” header to do strict referer checking. If you’re concerned about privacy, use alternatives like <a rel="noreferrer" …> for links to third-party sites.
ig: Ọ bụrụ na ị na-eji <meta name="referrer" content="no-referrer"> akara mmado ma ọ bụ gụnyere isi nke "Iwu-Onye na gba ama: neweghị onye na-gba ama", biko wepu ha. Nchedo CSRF chọrọ ka isi “onye na  gba ama” wee mee nyocha ike nlele nke gbara ama. Ọ bụrụ na ihe gbasara gị gbasara nzuzo, jiri ụzọ ọzọ dị ka <a rel="noreferrer" …>  njikọ maka saịtị ndị ọzọ.

en: You are seeing this message because this site requires a CSRF cookie when submitting forms. This cookie is required for security reasons, to ensure that your browser is not being hijacked by third parties.
ig: I na-ahụ ozi a n'ihi na saịtị a chọrọ CSRF cookie mgbe ị na-edobe akwụkwọ. Achọrọ cookie a maka ebumnuche nchekwa, iji hụ na ndị ọzọ anaghị egbochi ihe nchọgharị gị.

en: If you have configured your browser to disable cookies, please re-enable them, at least for this site, or for “same-origin” requests.
ig: Ọ bụrụ na ịhazila ihe nchọgharị gị iji gbanyụọ kuki, biko tiachi ya ka o na ruo oru, opekata mpe maka saịtị a, ma ọ bụ maka “otu ụdị".

en: More information is available with DEBUG=True.
ig: Ihe omuma ndi ozo di na DEBUG = Eziokwu.

en: No year specified
ig: Ọ dịghị afọ akọwapụtara

en: Date out of range
ig: Ubọchị a puru na usoro

en: No month specified
ig: Onweghị ọnwa akọwapụtara

en: No day specified
ig: Onweghi ụbọchị akọwapụtara

en: No week specified
ig: Onweghi izu akọwapụtara

en: No %(verbose_name_plural)s available
ig:  %(verbose_name_plural)sadịghị

en: Future %(verbose_name_plural)s not available because %(class_name)s.allow_future is False.
ig: Ọdịnihu %(verbose_name_plural)s adịghị adị n'ihi %(class_name)s.allow_future bu ugha.

en: Invalid date string “%(datestr)s” given format “%(format)s”
ig: String ụbọchị nabaghị uru “%(datestr)s” Ntọala enyere “%(format)s”

en: No %(verbose_name)s found matching the query
ig: Mba %(verbose_name)s hụrụ ihe dabara na ajụjụ a

en: Page is not “last”, nor can it be converted to an int.
ig: Peeji a a-abụghị “nke ikpeazụ”, a pụghị ịgbanwe ya na int.

en: Invalid page (%(page_number)s): %(message)s
ig: Peeji na-abaghị uru (%(page_number)s): %(message)s

en: Empty list and “%(class_name)s.allow_empty” is False.
ig: Tọgbọ chakoo ndepụta na “%(class_name)s.allow_empty” bụ Ugha.

en: Directory indexes are not allowed here.
ig: Anaghị anabata directory indexes ebe a.

en: “%(path)s” does not exist
ig: “%(path)s” a dịghị

en: Django: the Web framework for perfectionists with deadlines.
ig: Django: usoro Ntanetị maka ndị na-achọkarị izu okè ya na oge edetu imecha.

en: View <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/releases/" target="_blank" rel="noopener">release notes</a> for Django %(version)s
ig: Lee <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/releases/" target="_blank" rel="noopener">akwukwo e bipụtara</a> maka Django%(version)s

en: The install worked successfully! Congratulations!
ig: Nwụnye ahụ dabara nke ọma! Ị mere nke ọma!

en: You are seeing this page because <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/ref/settings/#debug" target="_blank" rel="noopener">DEBUG=True</a> is in your settings file and you have not configured any URLs.
ig: I na-ahụ peeji a n'ihi na  <a href="https://docs.djangoproject.com/en/%(version)s/ref/settings/#debug" target="_blank" rel="noopener">DEBUG=True</a> dị na faili setting gị mana ịhazibeghị URL ọ bụla.

en: Django Documentation
ig: Akwụkwọ Ederede Django

en: Topics, references, &amp; how-to’s
ig: Isiokwu, ntụaka, &amp; otu esi-mee

en: Tutorial: A Polling App
ig: Nkuzi: App Ntuli Aka

en: Get started with Django
ig: Bido na Django

en: Django Community
ig: Obodo Django

en: Connect, get help, or contribute
ig: Jikọọ, nweta enyemaka, ma ọ bụ tinye aka.
